Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér miért támogatja a...

Puzsér miért támogatja a bűnözést és a drogozást?

Figyelt kérdés

[link]


"Az én szememben a társadalmasítás kísérlete arra utal, hogy bölcs vezérünk rápillantott a popzenére, és megállapította, hogy az nem eléggé társadalmi. Túl individualista, túlzottan a fiatalok kedvteléseiről, élveteg szenvedélyeiről szól. Konkrétan: drogokról, nemi vágyakról és bűnözésről. Ez csupa olyan téma, ami nem társadalmi. Ez az individualizmus pedig bölcs vezérünknek nem kedves, ezért ki kell irtani a popzenéből – magyarán a popzenét társadalmasítani kell"


Olvassátok el a cikket! Miért probléma Puzsér szerint a popzene társadalmasítása?



2020. júl. 28. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
De nem az van odaírva, hogy ki kell irtani őket a popzenéből?
2020. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért támogatná?
2020. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szövegértés 1!
2020. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olvassátok el a teljes cikket! Én az interjúból idéztem amit Puzsér adott! Itt Puzsér panaszkodik amiatt, hogy társadalmasítani akarják a könnyűzenét és problémának tartja azt a törekvést, hogy ne a bűnözésről és drogozásról szóljanak.
2020. júl. 28. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem csak ironizál mint mindig.

Puzsér rendbe van.

2020. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem támogatja.
2020. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam szó nincs benne arról, hogy ő a bűnözést támogatja. Idézd már be lehet, hogy te mást olvastál.
2020. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit fizetnek neked azért hogy szándékos félreértelmezéssel keverd a sz.rt?
2020. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt ellenzi, hogy ne szólhassanak a zenék drogról, bűnözésről, vagy akármiről...

Vagyis a cenzúra ellen van, ennyi.

2020. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!