Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért akarja megvéden...

A Fidesz miért akarja megvédeni a magyar kultúrát a bevándorlóktól, mikor ha felnő a mai és az azt követő fiatalság, már kultúra sem lesz ?

Figyelt kérdés

Egy ma is fiatal jelenleg: Drogozik, utálja a magyar értékeket, amelyik mégis szereti az is a LilG, vagy a "Csöcsök és segg" szinten le van ragadva. Szerintük szar az ország, szar színészekkel, szar énekesekkel.

Most komolyan nem probléma az országnak az, hogy egy nemzedék ezzel az identitással nő fel?


Megnézek egy Fehérlófiát, olvasok magyar irodalmat, vagy magyar zenét, és már azon a szinten vagyunk hogy én vagyok a "lúzer".



2020. júl. 30. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Hát... rám egyátalán nem illik ez a leírás.

16/F



Ui.: Ki a franc az a LilG??

2020. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kizárt, hogy csak én vagyok rossz közegbe, de az eddigi megfigyeléseim ez...
2020. júl. 30. 21:01
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

A kultúra nem csak zenékből,ételekből, filmekből áll.Az csak a felszín.Ennél sokkal nagyobb kulturális értékek léteznek.


Plusz, a gasztronómiánál ne ragadjunk le a gulyásnál meg a pacalnál,ugyanis ezeknél sokkal igényesebb magyar ételek is léteznek, amit a fiatalok is szeretnek.


Fontos kulturális érték az egész kontinensen a karácsony, húsvét.

A migránsok viszont nem tisztelik ezeket a hagyományokat.

2020. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Ladi Gaga menőbb Kappa
2020. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

#3 Most hogy jönnek ide a migránsok?😂🤣


Amúgy a LilG is a magyar kultúra része valahol. Attól, hogy neked nem jön be a zenéje, vagy a stílus, attól még sokan kedvelik amit csinál.


"utálja a magyar értékeket, amelyik"


Mik is azok a magyar értékek amikért rajonganiuk kellene?


Sajnos a mai fiatal generáció egy sorsára hagyott generáció. Az ország a sorsukra hagyta őket és ezt ők is jól érzik. Olyan ország ami nem törődik a fiataljaival az nem ország.

2020. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
A kormány ellenséget lát a fiatalságban. Mik a lehetőségek? Mennyé külföldre vagy lépj be a fidelitoszba. Utóbbit válassza a halál.
2020. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Általánosítás, boomer!
2020. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3. tudom hogy ez mind csak a felszín. De ettől a lényeg nem változik
2020. júl. 31. 00:39
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Lilg maga Petőfi Sándor életét dolgozta fel valmilyen szinten.
2020. júl. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

És még drogozik is!!! Fú...

A rengeteg lepukkant asszonyverő alkesz az smafu?

2020. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!