Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is zavar az a mérhetetlen...

Mást is zavar az a mérhetetlen gyűlölet ami az új Index facebook oldalán a kommentszekcióban zajlik?

Figyelt kérdés

Kitesznek Orbánról meg az unokájáról a képet és egyszerűen vállalhatatlan amit kommentelnek az Index támogatói , nem értem, hogy


1, miért engedi ezt az Index


2, a Facebook miért engedi? Más esetben a legkisebb dolgokért tiltják az embert de valamiért Orbánnak a gyerekeit is lehet fenyegetni meg szídni akkor se történik semmi


Ez lenne a követendő példa?


2020. júl. 31. 07:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Igazából engem nem zavar, mert megszoktam főleg a balliberális oldalról ezt a szellemi színvonalat... Én inkább azt mondanám, hogy szánalmas!!
2020. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

Az Index csődközeli állapotban van, de Dull Szabolcs nem engedte, hogy a munkájába beleszóljanak, hát gratulálni lehet neki ehhez, ahogy ahhoz is, hogy szándékosan hergelt mindenkit, a telefonlistája tele volt Altus Zrt.-s hívásokkal, bár a sok Altus Zrt.-ről szóló cikket mégsem láttuk illetve a 444-ről és a 24.hu-ról percre pontosan tájékozódhattunk végig az Index főszerkesztője által kiszivárogtatott titkoknak.


Lehet tapsikálni mellé, erre csak annyit tudok mondani, mint az összes manipulált, hazug, mocskos ellenzéki ügyre. Politikáról társaságban nem beszélek, ide is ritkán kommentelek, de választásokon egy jó nagy X-et teszek a Fidesz mellé. Baxa meg az összes véresszájú, történet hamisító, hazug g*ci, legyen megint 2/3-d.

2020. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
19%
Engem nem zavar.
2020. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
Akkor minek nézegeted? Amúgy emg szólásszabadság van, szóval mindenki azt ír amit akar.
2020. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

"Amúgy emg szólásszabadság van, szóval mindenki azt ír amit akar."

Jó,csak a nagy szólásszabadságodnak is van határa hulyegyerek

2020. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Belőled is árad az értelem utolsó
2020. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Túlzás összemosni egy újságot annak kommentelőivel. Az olvasók többségét is túlzás néhány radikálisan megnyilvánuló kommentelővel azonosítani. Főleg, hogy az ilyen kommentelők valódi szándékát nehéz beazonosítani, mert lehet, hogy szándékosan roszindulatú de az is lehet, hogy troll, aki ilyen kommentekkel próbálja lejáratni azt az újságot és annak olvasóközönségét, ahová kommentel. Mindegyikre vannak precedensek. Ha utálsz egy újságot, akkor nem kell olvasni és a kommenteket sem. De ha mégis olvasod, akkor jelented a durván sértegető kommenteket (a dögöljön meg típusú komment egyértelműen az és ha jelentik akkor biztos, hogy törlik), ez az adott újságnak is az érdeke, mert mint látható, egyes újságokat a legradikálisabb kommentek alapján ítélnek meg (más kérdés, ha direkt nem jelented az ilyen kommentet, hogy ott díszelegjen és lehessen rá mutogatni).
2020. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%
Közsszereplők, így bármit lehet írni róluk, arról nem beszélve, hogy réges rég börtönben lenne a helye az egész famíliának.
2020. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az egész "nagy szólás szabadságban"csak azt nem értem...ha azt mondom h "minden illegális bevándorlót már a határon le kéne lőni"

Ez rasszista...(pedig igazából nem az mert,nem faji alapon történik az írtás,hanem legális vagy sem.)<<mindegy ezért fix h ban jár.


Ha rosszat írok egy nőre<<az kb felér egy nemi erőszakkal..ja meg persze biztos valamilyen szinte hímsoviniszta és rasszista is leszek.


Ha rosszat írok egy "fő állású anyára"<<akkor mit kapok ?Dicsértetett..mondván senkinek nem kellenek ilyen "cseléd emberek".


Én kb egy nap alatt voltam komcsi ,fideszes,liberális,és persze náci..ja meg homofób és bzi.


A kövi választásoknál már csak arra fogok szavazni aki fogja és kbassza ezt az idióta csőcseléket az országból.

2020. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!