Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is zavar az a mérhetetlen...

Mást is zavar az a mérhetetlen gyűlölet ami az új Index facebook oldalán a kommentszekcióban zajlik?

Figyelt kérdés

Kitesznek Orbánról meg az unokájáról a képet és egyszerűen vállalhatatlan amit kommentelnek az Index támogatói , nem értem, hogy


1, miért engedi ezt az Index


2, a Facebook miért engedi? Más esetben a legkisebb dolgokért tiltják az embert de valamiért Orbánnak a gyerekeit is lehet fenyegetni meg szídni akkor se történik semmi


Ez lenne a követendő példa?


2020. júl. 31. 07:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

" a Facebook miért engedi?"

Egyszerű: balliberális kettősmérce.

Most biztos meg leszek kövezve,mert sajnos itt is vannak ballibsik.

2020. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

1-es vagyok.

Lepontoztak,mert savanyú a szőlő:)

2020. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Én az egészet nem értem. Mi ez az egész hiszti. Az Index SOHA nem volt független. Mindig is balos volt.

Balos befolyással.

Megszűnik...és? Akkor mi van... van helyette másik.

2020. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Engem mindenféle mérhetetlen gyűlölet zavar, bármelyik oldalról is jön. Ez is.

De már régóta nem teszem szóvá ezeket, mert akkor nekem is jut belőle :( (volt hogy pár nap eltéréssel leballibsiztek és lefideszbérenceztek, hát sok értelme van,tényleg...)

2020. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Pár kommenthez odaírtam, hogy miért kell ez a hangnem és egyből jöttek az üzenetek, hogy felkéne akasztani mert védem Orbánt és a többi..


Ha lenne rá időm akkor az ilyen szintű gyülöletbeszédeket és fenyegető embereket biztos feljelenteném.

2020. júl. 31. 08:28
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Én biztosan feljelenteném őket!
2020. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Én nem vagyok balos libsi, pláne nem libernyák, jobboldali vagyok úgy, hogy a Fideszt bottal sem piszkálnám meg, de az Index-et szerettem. Egy nagyon jól össze rakott, olvasható újság volt. Nem volt kormány barát, ez tény. Leírta a Fidesz disznóságait. Ettől függetlenül 800 ezres olvasó tábora volt. Nekem magyarázhat bárki, bármit, a szétszedésében benne volt a kormány keze. De a legszánalmasabb, hogy Orbán kiengedte a csahos kutyáit, üssük az Indexet, ahol tudjuk. Nyugdíjasok szidják, akik még azt sem tudják, hogy internetes újság volt.
2020. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Pedig mindig balos szennylap volt,remélem most megszünik a francba
2020. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Írd oda , hogy Toroczkai László, jah, azt nem is engedi a face.


Amikor a Ráchel gyereke megszületett egy nő odaírta, hogy " remélem rákos lesz ez a purdé " oh, még mindig ott van a komment.


Ha meghal egy jobber mondjuk a Lovas István jönnek a kommentek, hogy " végre valami jó is történt ma" " helyes, egy mocskos fasisztával kevesebb"


Ha meghal egy fideszes képviselő " nagyon jó, végre" .


Amikor a Biszku Béla halt meg még emlékszem. " halottról vagy jót vagy semmit ".



Ilyenek a igazi demokraták.

2020. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
5-6 éve tolom facebookon a trollkodaást, leggusztustalanabb módon, nekem nem jönnek ilyen kommentek.
2020. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!