Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy ha Magyaror...

Elképzelhető, hogy ha Magyarország nem lenne tagja az Európai Uniónak, akkor a Fidesz már régen elvette volna az azonos neműek bejegyzett élettársi kapcsolatának lehetőségét?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy talán a Fidesz még jobban szűkítené az azonos neműek jogait, ha nem lenne tagja Magyarország az Európai Uniónak? Lehetséges, hogy az Európai Unió az oka annak, hogy a Fidesz relatív sok lehetőséget biztosít a melegeknek, mint pl. a bejegyzett élettársi kapcsolat? Talán már el is vették volna szívük szerint? Milyen további korlátozások, intézkedések várhatóak a Fidesz részéről az LMBTQ közösség ellen?

2020. júl. 31. 17:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

Ez belemagyarázás. Felhozza a példákat hogy az állatvilágban hogy is jelenik meg a homoszexualitás kb olxan szinten hogy ha látnak két hímet akkor az az állatfaj bųzi...

Gondolj már bele hogy hogy szaporodnak ezek az állatok. Hím a nősténnyel. Ezt nevezem természetesnek. Mert ha mindenki homo lenne akkor kihalna az élet 😀

Remélem azért ebben az utolsó mondatomban legalább egyetértünk

2020. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
11-es nem gondolom, hogy a homoszexuális emberek miatt fog kihalni az emberiség (jézusom :D) A homokat pont a természet teremtette népességszabályozás céljából, mint ahogy most is láthatjuk lassan 8 milliárdan élünk a Földön. Ezért nem is értem, hogy hova akartok már szaporodni, inkább fogyni kéne valahogy, mert el sem férünk már ezen a bolygón.
2020. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Ez egyáltalán nem igaz. Az úgynevezett "fejletlen országokban" ahol kefélnek orrba szájba védekezés nélkül nő a népesség, viszont pl itt Európában éppen hogy fogy. Elöregedik a társadalom, kihal a kultúra ha nem szaporodunk.
2020. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
Azt ugye tudod, hogy a természetes nem egyenlő a szaporodásra képessel? Melegnek született teljesen természetesen. Ha már így született és nem lehet ezen változtatni, akkor mégis mi bajod van azzal, hogy házasodhat? Mégis miért zavar titeket az, hogy két felnőtt ember közös beleegyezéssel összeházasodik, mert szeretik egymást? Azért hal ki a kultúra, mert 5% nem szaporodik, mikor ezen nem is lehet változtatni? Nem lehet változtatni rajta, miért zavar titeket, hogy valaki boldog?
2020. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
Az teljesen oké ha két melegnek született ember együtt van. Mind mondtam, nekem a díszbųzikkal van bajom.
2020. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%
Nincs olyan, hogy valaki azért meleg, mert az menő.
2020. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%

Ugye ezt még te sem hiszed el xd

Annyi meleg mint amennyi egy pride-on megjelenik nem lesz egyik pillanatról a másikra. A média folyamatosan ezt sulykolja az emberekbe, a hírességek szintén. Lehet nem azért mert menő, hanem csak úgy vagy mittudomén. A lényeg hogy ennyi genetikailag meleg ember nem létezik 😀

2020. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%
17-es ugye tudod, hogy a Prideon megjelenők nagyrésze heteró támogató? Nagyon sok család is kimegy még itt Magyarországon is, igen.
2020. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
#18 gondolom, rájuk hiszi, hogy divatból megmelegedtek.
2020. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
14%
Nem, nem azokra gondoltam (bár azokat sem értem)
2020. aug. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!