Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Viktor ennyire...

Ha Orbán Viktor ennyire pontosan megjósolta a vírus tetőzésének időpontját, akkor a második hullám kezdetét is ilyen pontossággal fogja bejelenteni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Orbán Viktor nem jósolt meg semmit.

Orbán Viktor rendszeresen tárgyal a magyar tudósokkal,

az országos tisztifőorvossal, a SOTE rektorával és még

számos virológus tudóssal, stb, stb., stb.

Ők a kutatóiknak az eredményeit összegzik,

előadják a kormánynak, és megteszik javaslataikat.

A kormány pedig az operatív testületekkel együtt dönt.

2020. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy az első leírta. Orbán azt mondta el, amit neki mondtak azok, akiknek ez a dolgok, hogy megbecsüljék az ismert adatok alapján, hogy mikorra várható a tetőzés.

A második hullám kezdetét nem lehet előre megmondani, mert amikor sejtik hogy JÖHET - mint most - akkor megteszik a szükségesnek látott intézkedéseket - mint most - és akkor nem fog jönni (akkor).

Mint amikor valaki szól, hogy vigyázz, jön a villamos, el fog ütni, akkor egyszerűen nem lépsz ki elé - és máris "nem volt igaza", mert hát nem is ütött el.

2020. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Orbán bejelentette, amit a szakemberek jósoltak.

A második hullámnál is ez lesz.

Egyébként minél közelebb vagyunk, annál könnyebb pontos előrejelzést adni. Most én úgy számolom, hogy októberben indul be a második hullám. (Megj.: sem szakember, sem Orbán Viktor nem vagyok.)

2020. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Furcsálottam, amikor azt válaszolta arra a kérdésre, hogy mikorra várható a második hullám, hogy "Ez az egymillió dolláros kérdés: ha tudnék rá válaszolni, akkor nem miniszterelnök lennék, hanem valami orákulum" és nem azt, hogy "ez a tudósok és az orvosok dolga, ahogyan ők segítettek nekem megjósolni az első hullám tetőzését", de végülis az első alkalommal se említette az orvosokat meg tudósokat, akkor miért említette volna most. Ő olyan okos, hogy nincs szerintem segítségre, ő megálmodja ezeket és majd ha egyszer azzal kel, hogy a szűzmária megsúgta neki álmában, hogy a második hullám mikor lesz, akkor majd biztosan megosztja alattvalóival is.
2020. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mert fülest fog kapni innen-onnan...
2020. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

#4 Próbálsz hülyeséget belemagyarázni, miközben válaszolt egy neki személyesen feltett konkrét kérdésre csupán.

Mivel számtalan alkalommal elmondta hogy mennyien dolgoznak körülötte, vele, és mennyien vannak akik ezekkel az adatokkal foglalkoznak, az ő jelentéseiket olvassa nap, mint nap stb. hulla felesleges még egy alkalommal ezt elmondani.

2020. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha orbán bejelenti, hogy lesz második hullám akkor lesz.

És akkor, amikorra orbán bejelentette. Hülyén jönne ki ha az egészségügy készenáll a járvány meg nem jön.

Volt lehetőséged az első hullámnál, hogy bármilyen számadatot ellenőrizz ? Nem. El kell fogadni, hogy minden úgy volt ahogy elmodta az operativ törzs. Most is így lesz.

2020. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Képzeld, volt lehetőség. Nem egészen úgy, ahogy te gondolod, de volt. Elemzésnek hívják. Vagy mond ez valamit vagy nem. Nem számít.


Egyébként lesz második és harmadik hullám. A horvátoknál most ér véget a második, az osztrákoknál szépen megy fölfelé. A románoknál nincs. Ők még az elsőnél tartanak, a vége még nem is látszik. Egyébként nálunk is egy enyhe van.

Ez az emberek hülyeségén múlik, továbbá a kormány intézkedéseken. Az operatív törzs csak egy báb, akik mögöttük vannak, az számít. Egyébként a mostani kormányintézkedések jók. És egyelőre bejön a sok kábításból eredő emberi viselkedési hatás. Talán marad is. De aki időpontokat és mértékeket mond, az huncut vagy ezotériás. De normálisnek nem mondható.

2020. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Megkérdezik a virológust, hogy mikor lesz a második hullám.

Nem tudom, nem vagyok politikus.

2020. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!