Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon lenne igény...

Magyarországon lenne igény egy konzervatív, de kevésbé szélsőségekre hajlamos pártra, vezetésre?

Figyelt kérdés
Például a Németországihoz hasonló kormánypártra? Nem értek egyet egyik szélsőségessel sem, konkrétan a konzervatív értékeket nagyon fontosnak tartom, de nem más értékek sérülésével. Az egyik nem zárja ki a másikat. Például ha én támogatom a férfin és nőn alapuló, többgyerekes családot, attól még támogathatom az azonos neműeket is. Lehetek úgy hű a hagyományokhoz, hogy Európa más részére is nyitott vagyok és kevesebbet ellenségeskedek még úgy is, ha bizonyos dolgokból nem engedek. Van ilyen párt ma Magyarországon? Egyáltalán lenne rá igény?.

2020. aug. 6. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én sem szavaznék ilyen pártra, mert nem látom, hogy ettől miért lenne jobb az élet, és a CDU-nak sincs már nagy jövője véleményem szerint, nagyon jönnek felfelé a zöldek.

De mivel itt elég nagy félreértés van egy-két fejben ezzel kapcsolatban:

"-beengedett egy csomó arab meg afrikai migránst"

Gazdasági érdek. Nem fognak más utat követni, mert több évtizedes hagyománya van ennek.

"bevezette az egynemű házasságot"

Merkel ellene szavazott. (Ilyen kifejezés egyébként nem létezik még mindig.)

"bevezette a genderőrületet elég megnézni a német álláshirdetéseket Mann/Frau/X ez van kint.Fertő."

Ennek Merkelhez nem sok köze van.

2020. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Csak a Momentum!
2020. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!