Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire jó az ellenzékieknek...

Mire jó az ellenzékieknek kamukérdéseket feltenni kitalált fideszes ismerősökről, és hozzájuk köthető kitalált sztorikról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Legalább itt kicsit nyeregben érezhetik magukat a folyamatos vereségek után.
2020. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Itt? Mert itt inkább a "miért gondolják/mondják/hiszik a liberálisok/ellenzékiek" jellegű kérdésekkel találkozom. Pont mint a tiéd.
2020. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Neurotech ***** válasza:
40%
Remélem, hogy ilyen tinédzserek élvezkednek erre aki így verik le, hogy nincs még szavazati joguk, legalábbis ha ilyen kérdést látok mindig egy középiskolás jut eszembe. Ha felnőtt ember teszi az már tényleg gáz...
2020. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
A DK fullra nyomja propaganmdát. Már 22-re készülnek az aktivistákkal
2020. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Attól még többségében rátok akad példa.
2020. aug. 8. 20:41
 6/8 omba ***** válasza:
2020. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#°5: Nem. És nem "rátok" nem vagyok se ilyen, se olyan oldali, de valóban nem vagyok kormánypárti. Ha visszaolvasgatsz valóban többségben vannak az általam idézett kérdések. Ráadásul úgy vannak feltéve, hogy már a kérdés sem igaz. Csak úgy hirtelen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

2020. aug. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5

Igen, én is láttam ilyen kérdéseket, csakhogy ezeknek van alapja. De az olyan hülyeségeknek pl nincs, amikor azt sugallják, hogy minden fideszes kb a flagellánsokkal van egy szinten vallásilag. Remélem érthető a probléma.

2020. aug. 9. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!