Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobboldal szerint minden...

Ha a jobboldal szerint minden rossz ami a hanyatló nyugathoz köthető, akkor miért interneteznek például?

Figyelt kérdés

Eléggé paradoxon számomra ez, hogy a jobbosok állandóan a nyugatot köpködik, hogy ott minden rossz, meg fél lábbal a sírban, meg hogy Magyarországnak keresztény hagyományőrző országnak kell maradnia, sorolhatnám, ugyanakkor az ellen semmi kifogásuk, hogy az interneten terjesszék a nézeteiket, a hanyatló nyugat egyik legnagyobb vívmányán.

Ha annyira megvetik a nyugatot, akkor miért használják a vívmányait? Miért nem postával kommunikálnak? Vagy miért nem jár a jobboldaliak többsége templomba vasárnap? Ha annyira fontos a keresztény kultúra?



2020. márc. 5. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Eléggé paradoxon számomra ez,hogy a ballibek állandóan a nyugatot köpködik a családosokat, magyarságot, nemzettudatot...


Miért nem mondasz le a magyar állampolgárságodról ? Milért nem költözől el a szüleidtől, családotól?


A számítástechnika a hanyatló oroszoknál, keletieknél is van. Pl a Huawi már leelőzte az aplét.Erre varjál gombot!

2020. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na már megint itt egy, aki megállapítja hogy én milyen politikai beállítottságú vagyok. Annyira szánalmas. Képzeld, nem vagyok ballib, na erre mit mondasz?

Azt meg nem tudom hogy gondolod, hogy majd a Fidesz miatt hagyom itt a szülőhazám. Kicsit el vagy te tévedve. Majd te mondod meg hogy ki élhet itt és ki nem, mi? Hát nagyon nem.

Családosokat hol láttál a kérdésben? Mi lenne ha arra válaszolnál ami a kérdés a propaganda nyomása helyett?

2020. márc. 5. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

A mostani "demokratikus ellenzékünk" utálta igazán a nyugatot. Anno nem is engedték ki oda az embereket.


A kérdésetben szándékosan (vagy butaságból) összemosol dolgokat.

A vallás és a keresztény kultúra két külön kezelendő dolog.

Az az értékrendi válság, ami jelenleg a "nyugaton" tapasztalható, teljesen független az elmúlt 100 év technikai vívmányitól.


A rendszerváltás után kiderült, hogy nyugaton nem minden jó. És sok dolog meg is változott az elmúlt 30 évben.

2020. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

"Ha a jobboldal szerint minden rossz ami a hanyatló nyugathoz köthető, akkor miért interneteznek például?"

Megint a szokásos ostoba kérdés?

NEM IGAZ hogy a jobboldal szerint minden rossz lenne ami a nyugathoz köthető. Honnan szedtek össze ekkora hazugságokat? Tényleg nincsen már másotok csak hazudni reggel, éjjel meg este?

2020. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
#1 ha már akkora fajtiszta vagy, első lépésként megtanulhatnál magyarul írni. tudod, először a teljesítmény, aztán verd magad, ki milyen állampolgárságot adjon le.
2020. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
#4, nézd az m1et aztán rájössz
2020. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#6 MIRE jönnék rá akkor? Ha egyszer TUDOM hogy nem igaz ami a kérdésben van?

Le lehet írni bármekkora hülyeséget, hazugságot, attól az még nem lesz igaz. Jobboldali vagyok én is, családom is, barátaink is és egyikünk sem gondolja azt hogy minden rossz lenne ami nyugatias. Mi az amit ezen változtathat ha nézem az M1-t?

2020. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a zinternet. Ez tényleg fontos szempont lehet.
2020. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a felvetést nagyon erőltetettnek érzem.

Ha valaki konzervatív, nem tetszik neki a nyugati politika, akkor ne használjon internetet, mert az nyugati vívmány?


És fordítva, akkor egy liberális nyugati meg nem nézhet műholdas TV-t, mai időjáráselőrejelzést, mert a modern rakétatudomány a náci Németországból, az első felbocsátott műhold meg a kommunista Szovjetunióból származik?

:-)

2020. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!