Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A „migránspártiak” miért...

A „migránspártiak” miért akarják, hogy letelepedjenek nálunk a migránsok? Milyen pozitívumot látnak bennük?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 11:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek migránspártiak, ez csak a Fidesz hülyesége. Te meg jól bekajáltad.
2020. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

9:

A németek ott cseszték el, hogy mai napig nem bírnak normálisan fogalmazni beszéd közben. Ugyanaz játszódott le, mint a berlini fal leomlása előtt. Ott is a szovjet párti blokk egyik embere pocsékul fogalmazott, ami végül azt eredményezte, hogy megbuktak.

Itt is a Willkommenezés helyett el kellett volna magyarázniuk csak azokat várják, akik megfelelnek a politikai menekült státusz elvárásainak. Ezt apró betűs részbe akarták betolni szűrőnek. Csak ők azzal nem számoltak erre milyen tömeg fog megindulni, anélkül, hogy tájékoztatták volna őket rendesen.

A sok papírt, iratot is azért dobálták el folyamat az álmenekültek, hogy ne igazolható legyen, miszerint háborús övezetből jött. Mert nem elég szírnek lenned, olyan régióból kell jönnöd, ahol háború van. Még anno Balázsék beszéltek a reggeli műsorukban erről egy szakértővel, az normális hangnemben, rendesen elmagyarázta a dolgokat.

Merkell is úgy magyarázta volna el, akkor nem lett volna a menekült válság.

2020. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

1. Ezért kapnak külföldről támogatás.

2. A migráns tudni fogja, hogy ők mellettük álltak és később rájuk fognak szavazni generációkon át.

2020. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%

#8 Tényleg ennyire gyenge vagy? Tényleg ennyire égetned kell magadat, hogy 5 év alatt nem sikerült megértened a különbséget az illegális és legális migráció, az önkéntes és a kötelező befogadás között? Tényleg ilyen szánalmasban nyomod, hogy ennyi évvel a megszűnés (felfüggesztése) után is a kötvényesekkel jössz? Azokkal akik azonosítás után, legálisan, meghatározott és ismert céllal léphették át az országhatárt, úgy, hogy ők adtak kölcsönt pénzt az itt lakóknak a kötvény megvásárlásával - és nem az itt élőknek kell őket eltartania?

Hát, ez igen ciki rád nézve.

2020. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es, és a többiek.


Elnézést kérek a rosszul megfogalmazott kérdésem miatt, és ezt a „migránspárti” kifejezést hanyagolom a továbbiakban. Akkor felteszem másképp:


Bizonyos emberek miért akarják, hogy letelepedjenek nálunk a migránsok? Milyen pozitívumot látnak bennük?


Kebabos sztori kilőve.

2020. aug. 10. 12:21
 16/23 anonim ***** válasza:
7%

14:


"Azokkal akik azonosítás után, legálisan, meghatározott és ismert céllal léphették át az országhatárt"


Ne égesd magad, mert nem történt semmi azonosítás. Pont ebből volt a balhé, hogy senkit se ellenőriztek, boldog-boldogtalant engedtek befele. Olyan orosz is vígan vett, aki nem is vehetett volna és ez csak utólag derült ki, mikor kiszivárogtak a nevek, hogy kik vásároltak letelepedési kötvényt.

Ugyanolyan kaliberű volt, mikor boldog-boldogtalan jött át a határon azonosítatlanul. A különbség annyi, hogy azoknak nem kell az adónkból egy csomót visszafizetni.

2020. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Azt megszokhattad volna, hogy az itteni válaszolók nem válaszolni akarnak, hanem csak kötekedni. Ha a helyesírásba bele tudnak kötni, akkor abba, ha a megfogalmazásmódba, akkor abba.
2020. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
45%

Nem olvastam végig ezt a sok butaságot.


A kormány nem állít meg semilyen migránst, az jön ide aki akar.


A határon az illegálisokat meg állítják, ennyi.


De a fideszesek fejében ez úgy van, hogy mindenki ide akar jönni, de az orbán mindenkit megállít. Mert a migráns az migráns.


De annyira ostobák hogy még a szó jelentését se értik. Ilyeneket írnak, hogy ha ők kimennek külföldre, legalább nem migránsok. Mintha valami szitokszó lenne.


Orbán létrehozott több millió agyhalottat akiknek a világ legnagyobb boldogsága az hogy nem jöhetnek a migránsok.


Pest tele van migránsokkal meg európa is. Te meg a faludban ne a migránsokkal foglalkozz agyhalott.

2020. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Pest tele van migránsokkal meg európa is."


Ezen amúgy én is mindig jókat röhögtem. Mindenki tart a bevándorlóktól, közben már tele az ország.

2011 telén voltam Bécsben az adventi vásáron, majd 2012-ben Budapesten kirándulni. Nem sokkal kevesebb "migránst" láttam Budapesten, mint Bécsben. Pedig Bécsben albán pizzériázóban ettem, ahol voltak feketék is, mellettem két hijabot nő ült, stb.

De nem kell azt hinni, hogy csak Budapesten van ez. Miskolcon is évtizedek óta bőven jelen vannak az arabok, kínaiak, feketékkel is találkozol (tényleges feketékkel, nem cigányokkal), stb.


"Te meg a faludban ne a migránsokkal foglalkozz agyhalott."

Falukba azért rettegnek, mert be vannak fosatva. Tudom, mert nálunk is ez volt. Fújták az olyan emberek, akikről nyílt titok, hogy kőkemény Fidesz szimpatizánsok, miszerint, ha az ellenzék győz, akkor beengedik a migránsokat. Budapesten meg a többi nagyvárosban mivel nincs hely, ezért fogják és a falvakban üresen álló házakba költöztetik őket. Mivel dolgozni nem akarnak, ezét fogják és majd a helyi önkormányzatokkal szedetik be az eltartási díjakat helyi adók formájában. De ez se elég, mivel iszlám vallású a legtöbb, ezért a kocsmákat is bezáratják majd, meg a disznó tartást is megtiltják. Nem, nem vicc.

Ezért foglalkoznak ennyien a falvakban a migráncsokkal.

2020. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igazából a migránsok maguk nem akarnak itt letelepedni, mindegy ki milyen párti.
2020. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!