Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez milyen logika a Mi hazánknál ?

Ez milyen logika a Mi hazánknál ?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-ohkRMHsSE8


Toroczkai 14 percnél mond egy érdekes dolgot. Nekem ebből az jött le, hogy aki nem Kárptáiát meg az összes többi 2 forintit nem érő nemzeti "rock banda" zenékét hallgatja az nem lehet jobboldali meg hazafi



2020. aug. 10. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Mi Hazánk egy vicc párt.

Két komolyan vehető párt van a jelenlegi palettán.

A Fidesz és a DK.

2020. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Mikot tunik el ez a mI hAzÁnK???
2020. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Az elsőnek adok igazat, azzal javítva hogy a fidesz és a DK is vicc párt
2020. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen logika nálad, kérdező? Semmi erre utalót nem mond Toroczkai.
2020. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem de ott utalgat rá, hogy hát kárpáti meg olyan lenézően mondja, hogy lehet nekünk is valami techno vagy house zenéket kéne nyomatni ,hogy bejöjjenek a fiatalok . Nekem ebből az jött le, hogy aki Kárpátiát hallgat az jó hazafi aki mondjuk Eminemet vagy Tiestot az már Liberális
2020. aug. 11. 08:16
 6/13 Neurotech ***** válasza:
Nekem nem jött le ebből, hogy olyat mondjon. Ő ilyeneket hallgat, és olyanokkal beszélget éppen akik szintén ilyeneket hallgatnak. Ennek sok köze nincs a politikához, egy politikusnak nem kell mindig a politikáról beszélnie 0-24.
2020. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Kárpátiát szeretem, bár a TE-nek aktuálisabb számai vannak, pedig rég feloszlottak. ROMER , hát, oké, néha hallgatom, Egészséges fejbőr-nek vannak szép számai, pl. a Legkisebb fiú balladája.


De mondom jobberként, hogy a Ciao Bella magyarul, valami egészen elképesztő zene.


Chelsea drukker vagyok, de egy MAN utd indulót bármikor szívesen meghallgatok és jobban is tetszik mint a kedvenc csapatom indulója. Vagy mondom még mindig jobberként, a román himnusz is tetszik, pedig aztán őket utálnom kéne, pedig nem.

Milyen érdekes amúgy, hogy a román nacionalisták utálják a magyarokat a magyar nacionalisták utalják a románokat holott csak a nacionalisták utálják egymást és az ideológia ugyan az, jó tudom bővebb a katyvasz.


Amúgy meg Tomcatnek van igaza.

2020. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes ,mert én is Chelsea Drukker vagyok :-D
2020. aug. 11. 09:42
 9/13 Neurotech ***** válasza:
Huzzátok a Chelseát a f...otokra :D
2020. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na te kinek szurkolsz fiam ?
2020. aug. 11. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!