Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti még hány évig...

Fideszesek, ti még hány évig szeretnétek a fideszt kormányon látni?

Figyelt kérdés

Tehát a fő kérdésem az lenne fidesz szavazókhoz, hogy hány évig legyen még fidesz kormány?


Másik kérdésem, hogy szerintetek hány év kormányzás után tud valakinek az "agyára menni" a hatalom, ha egyáltalán hisztek ebben?



2020. aug. 11. 10:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Amíg Orbán és Gyurcsány ki nem hal. Utána jöhet a megújulás.
2020. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

#3 "Orbán Viktor nemrég azt nyilatkozta, 2030-ig tervez politizálni,"

HOL és MIKOR nyilatkozott ilyet? Rendszeresen megy erre az utalás de senki nem mutatta meg. Mikor mondott ilyet?

2020. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

#5 "Nem vagyok fideszes, de remélem nem sokáig marad egy ilyen hazaáruló kormány ami képes a saját nemzetét meglopni és a nemzeti vagyonból családi vagyont csinálni."

Hát, a ballib kormánynak 2 ciklust szavaztatok meg hogy ezt tegye. Talán nem kellene többet rájuk szavaznod és akkor nem lesz újra ilyen, nem?

2020. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 meszike91 ***** válasza:
22%

10:49


Sose szavaztam ballib kormányra, de nem is értem hogyan jönnek ők a ti hazaárulásotokhoz.

2020. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket ne menjen offba a dolog. Várom a további válaszokat!
2020. aug. 11. 10:58
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
#10, a változatosság gyönyörködtet, mondják, de én se hiszem, hogy ilyen helyzetre találták ki.
2020. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Amig valami jol mukodik nem kell lecserelni. Miert kellene? Megunja az ember? Ez hulyeseg.
2020. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Jo-jo ez a reformkonyha, de azert a jol megszokott nagyi receptje az igazi!!!
2020. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Utolsó három: Mik ezek jópofáskodó csicska válaszok?


"a változatosság gyönyörködtet, mondják, de én se hiszem, hogy ilyen helyzetre találták ki"


"Amig valami jol mukodik nem kell lecserelni. Miert kellene? Megunja az ember? Ez hulyeseg."


"Jo-jo ez a reformkonyha, de azert a jol megszokott nagyi receptje az igazi!!!"


Megkérnék mindenkit, hogy normális válaszokat adjon. Nem kell jópofáskodni. Lehetőleg értelmesen kifejtett válaszokat várok (lásd 1. oldal).

2020. aug. 11. 13:17
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

#19


Hlye kérdésre mit lehet válaszolni?


A politika nem olyan mint a TV műsor, hogy ha unjuk akkor kapcsoljunk át valami másra. Jó nálad persze lehet... de szerencsére kevesen vagytok ennyire hlyék!

2020. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!