Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK-sok hol fognak legközeleb...

A DK-sok hol fognak legközelebb bandázni? 20 éves vagyok, de Ferit óriási formának tartom. Most hallgattam meg a teljes Őszödi beszédet és ritka az ilyen közvetlen jófej politikus : -D

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is nagyon bírom Gyurcsányt. Legalább őszinte. Ja és kiváló politikus. Remélem az ellenzéki összefogás győzni fog, én tuti rájuk szavazok.


Demokrácia van (elméletben, ugye ugye narancsok) szóval azt támogatok akit jónak látok.


27F

2020. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

11

Téged is sajnállak,hogy itt tartasz.

2020. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem kell, jól megvagyok.


Mint említettem azt támogatok, akit jónak látod. Egyelőre még nem mondhatja meg más... ;)

2020. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Jogodban áll hülyének lenni ez tény. Ez a demokrácia.


Aki szereti a magas munkanélküliséget és halmozodó adósság hegyeket, az szavazon rá. Csak nem elegáns utána jajveszékelni!

2020. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

11#fogadjunk, hogy te se tapasztaltad meg -idézőjelben -felnőtt fejjel azt, amit Gyurcsány művelt hosszú évekig...

De egyetértek, demokrácia van még ha pont a szeretett vezéred sokszor ezt nem így gondolja🤔🤯... úgyhogy nyugodtan a demokrácia jegyében szavazzál rá...

2020. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%

Közműveket eladta, víz, villany, gáz árak az egekbe szöktek.( Cégeinek pedig olcsóbban trükközte.) 13. havi nyugdíjat elvette, ápolók, orvosok létszámát csökkentette, kórházi férőhelyeket csökkentette. Vizitdíjat, receptdíjat, kórházi ágy díjat be akarta vezetni (parlament előtt volt a javaslata Gyurcsányéknak.)

Egy valamit építettek, ez a Kőröshegyi völgyhíd, ami brutál áron készült, szakemberek megkérdőjelezik a szükségessét. Munkanélküliség magas volt, IMF hitelt felvette.

Nőtt az emberek elégedetlensége, a válasz így hangzott: " El lehet menni Magyarországról, itt lehet minket hagyni kérem szépen."

Az Öszödi beszédben beismerte, hogy nem csináltak semmit és végighazudták az elmúlt 4 évet.

Akinek Gyurcsány kell, az hithű magyarellenes kommunista, akiknek az átkosban volt jó, mert minden az ölükbe hullott a tehetséges, szorgalmasan dolgozó emberek kárára. Ezért nyugdíjas a legtöbb DK-s.

Legjobb példa erre, hogy zsidóktól elvett villában él Gyurcsány és felesége Dobrev Klára. Dobrev is megérné egy misét. Gyurcsány neki köszönheti hatalmát, aki Apró Antal véres kezű kommunista diktátor unokája. Apja Bolgár származású külkeres, akik akkoriban egyenlők voltak a hazaáruló kémekkel.

Ez kell nektek? LOL

2020. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"hogy zsidóktól elvett villában él Gyurcsány és felesége Dobrev Klára"

pontosítsunk: egy kitelepített zsidó orvosé volt a villa. Azt hiszem a kérdező viccelt, hisz köztudomású, hogy globalokrata Dobrev és párja magyarellenes, hazaellenes, ki akarja árusítani az országot a globáltőkének.

2020. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!