Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem válaszol...

A kormány miért nem válaszol érdemben a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Még akkor sem, ha nem politikusoktól, hanem kinevezett államtitkárokról és miniszterekről van szó.


Aki akar, annak hozhatok példákat, de szerintem mindenki feltud eleveníteni magában legalább 1 olyan esetet, mikor tényadatokra kérdeztek rá ellenzékiek és csak háborgást kaptak válaszul konkrétumok nélkül.


Ezt nem kéne törvényben büntetni? Nem végzik a munkájukat.



2020. aug. 8. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert a pénz a fontos, nem pedig az emberek
2020. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Az ellenzék miért nem tett érdemi lépéseket az eltelt 10 évben.

Az előtte lévő évekről nem is beszélve!

2020. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Az ellenzék miért nem tett érdemi lépéseket az eltelt 10 évben."


Az, hogy egy államtitkár válaszol egy parlamenti képviselő kérdésére egyáltalán nem érdem függvénye.

2020. aug. 8. 19:35
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem is az érdemek a lényeg az emberek szemében.

Egyszerűen csak a tettek,azokat meg nem kell megmagyarázni.

Főleg ,ha pozitívak a lépésekkel elért eredmények /érdemek/.

2020. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted teljesen rendben van, hogy adatokat és információkat tartanak vissza megválasztott képviselők elől saját megítélésük alapján.


Figyelj, ha nem tudsz normálisan válaszolni (egyébként a kérdés szemléltetésére kíváló példát nyújtasz), akkor ennyi erővel ezt is mondhatnád.

2020. aug. 8. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Ez pontosan a te vezíred idejében volt alkalmazott módszer amit megpróbálsz továbbgondolni.

Mi vagy te séf?

2020. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ez pontosan a te vezíred idejében volt alkalmazott módszer amit megpróbálsz továbbgondolni."


Kis passzív agressziót vélek felfedezni? Ahogy mondtam örömmel mutatok példákat jelen kormányunk idejéből is, de amiért már elsőre sem tudtál érdemben reagálni, és amiért most "vezírezel", aligha hiszem, hogy téged szembesíteni lehetne a pártod pofátlanságaival. Szóval újra: ha nem akarsz ésszerű társalgást lefolytatni, mondd azt, de attól nem leszel fenegyerek, ha névtelenül trollkodsz.

2020. aug. 8. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

A két pofátlanság között sajnos nem tudok egyenlőség jelet húzni.

gyufecnél és csatlósainál pofátlanabb emberek nincsenek.

Ez meg nem trollkodás,hanem vélemény nyilvánítás.

A nevedet meg egyszerűen nem neked sem látni.

Hogy van ez?

A saját hányadékodat fröcskölöd másokra.

Derék egy ömbör vagy.

2020. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Hogy van ez?"


Úgy, hogy én nem trollkodom, ezért nincs is mivel visszaélnem, ahogy a névtelenséggel sem.


"Ez meg nem trollkodás,hanem vélemény nyilvánítás."


A véleményednek ezidáig csak annyi információt tartalmazott, hogy ugyanazt a cselekvést más megítélés alá helyezed attól függően, hogy ki az elkövetője. De a "miért"-re, ami az eredeti kérdésem továbbra sem válaszoltál.


Márpedig szerintem sokadik hozzászólásra, aki csak a "véleményét" tudja leírni, de meg se próbál ténylegesen válaszolni, az trollkodik. Kettőnk között azt hiszem itt le is zárhatjuk, vedd úgy, hogy ez meg az én véleményem.

2020. aug. 8. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Konkrétan mikre nem válaszolnak? Mert én is tudok olyan kérdéseket, amikre az ellenzék válaszolt, csak mindig kiderült, hogy hazugságokat.
2020. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!