Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem gyönyörű...

Csak szerintem gyönyörű Gyurcsány Ferenc lánya? Full szerelmes lettem : -) Hogy tudnék megismerkedni vele? : -)

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 05:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
"A magyarok szemét kilőtte", tényleg? Akkor ezért ilyen vakok ma itt az emberek? Eddig csak azt hittem, hülyék, de így már más.
2020. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

"Ha jól emlékszem egy két éve amikor a csőcselék tüntizett, a parlamentnél füstbombákat dobáltak a rendőrök közé"

Nem voltam ott, nehéz is lett volna 1000 KM-ről ott teremni, de láttam pár amatőr felvételt. A felvételen a rendőrök egyszer csak könnygázt kezdtek el használni, mert a tüntetők nem tartották az X lépés távolságot. Akkor éppen látható volt, hogy az emberek egymással beszélgettek. Ezek után kezdtek el színes füstgránátokat használni a tüntetők is. A rendőröket is megértem, mert a szabály az szabály, a parancs az parancs. Mindezt nem azért írtam le, hogy védjek bárkit is, hanem a tárgyilagosság kedvéért, hogy mik voltak a telefonos felvételeken. A több napos tüntetéssorozat alatt volt olyan, hogy valaki várnál eldobott egy üveget és a többiek rászóltak, hogy ezt nem kéne, az azonnal elnézést kért, nem szomjas hangon. Pár hülye összetört vagy két szánkót a fa alatt, az egyiket meggyújtották, ezek se voltak már szomjasak és egy elkezdte ütni a jegyautomatát. Mindez 10-20 ember a több ezerből. A 2006-os felvételeken is látható volt, hogy a többség nem erőszakoskodott, ott is egy huligán kemény mag keltette a feszkót (a normális tömeg hazament mire nagyon eldurvult). A magyarok többsége normálisan, kulturáltan tüntet, legyen bal, vagy jobboldali. Nyilván egy tüntetésen nem a magyar nyelv szépségeit öregbítő szóvirágok fognak repkedni a levegőben, de még így is békésnek nevezhető a tömeg. Elég megnézni a 2018 végi tüntetéseket és nem azért tüntettek együtt az egyes oldalak, mert megalkuvó kétszínűek lennének, hanem mert volt egy közös problémájuk és belátták, hogy mindkét oldalon emberek, MAGYAR emberek állnak és komolyan úgy gondolták, hogy ők ott a többi, otthon maradt magyar emberért is tüntetnek.

2020. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen, és elég megnézni, hogy mit csináltak a külföldi rendőrök magyar egyenruhába bújva 2006ban,és mit csináltak 2018ban. Rendőri brutalitásnak hívni, hogy könnygázt dobtak a tömegbe, hogy visszahátráltassák őket röhejes. Csinálhatták volna mint 2006ban, hogy lemennek a tömegbe viperával. Mondjuk 2006ban könnygáz is volt.


Látom az emberek keverik a dolgokat és már nem emlékeznek. 2006ban nem egy tüntetés volt, a tv székház ostrom a következménye volt annak IS, hogy 2006ban az 1956-os megemlékezést lovasrendőrökkel és vízágyúkkal oszlatták fel. Azoknak az unokái ráadásul, akiknek a nagyszüleik verték le a forradalmat, és börtönöztek, súgtak vagy kínoztak halálra forradalmárokat. Már akkor is ugyanaz a galíciai jöttment réteg volt hatalmon.


11-es,ahogy a gazdád megmondta, ha nem tetszik el lehet menni. Te is hazamehetsz nyugodtan, nem kell a rózsadombról rontani a levegőt

2020. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

12

18-ban a rendőrökkel szemben nem egyszerű "magyar emberek " álltak, az látszott minden felvételből, a különbözőféle videókból.

Amit a szerencsétlen rendőrökkel műveltek, szerintem az sem véletlen volt, hanem föl akarták őket húzni. Már azért is dühösek lettek, hogy a rendőrök -hálisten- mégse hagyták kiprovokálni belőlük a fizikai ellenállást.


Remélem, mindenki emlékszik rá, hogy a momentumos most már pártfőnök milyen lelkesen mondta ott a riporternek, hogy a rendőrökre a füstbombák dobálásának milyen jó érzése van. Hogy jó szórakozás.

Aztán -esetleg direkt, ők tudják- az országházra/ba is jutott a füstbombákból.

Az egyik dobálós díszpintyőke manapság EU képviselője a pártjának, onnan dobálja a hazájára(?) vissza a szóbeli füstbombákat.

2020. szept. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13.


Te is tévedésben van. A tévé ostromnak semmi köze nem volt az októberi eseményekhez.

2020. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!