Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Horvátország mikor lesz már...

Horvátország mikor lesz már sárga?

Figyelt kérdés
Rekord magas az esetszám. Közben úgy jönnek mennek az emberek mintha az a világ legtermészetesebb dolga volna. Ideje lenne észbe kapni mielőtt elképesztően nagy baj lenne...

2020. aug. 15. 15:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg van megállapodás hogy szeptemberig nem korlátozzák a turizmust.


Egyébként ott már júli. elején is gáz volt mégsem lépett senki.


Úgy tűnik védekezésképpen elegendő lenne hordani a maszkot de az emberek 20%a ezt nem képes felfogni és a nyakán hordja. (de legalábbis az orráról lehúzza)

2020. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Sajnos egyre többen húzzák le a maszkot. Pedig nem egy nagy kérés... Ennyit kéne csak tenni és hamarosan vége lenne, de nem. Ők csakazértis teleprüszkölik mag köpködik a világot a vírusos nyálukkal. 😰



😷😷😷

2020. aug. 15. 15:38
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
Egyetértek, a turistaszezon végéig szinte kizárt.
2020. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%

Turistaszezon? A fenéket :D


A szokásos fideszes aljas kettős mérce :DDD


Majd ha Lölő hazajön a nyaralásból :)


Utána úgy be fog pirosodni az egész ország, mint a sicc... :DDD

2020. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
A piros se lenne túlzás, sőt!
2020. aug. 15. 16:00
 6/31 anonim ***** válasza:
Ausztria hétfőtől pirosba teszi
2020. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Jól is teszik! Nekünk is hasonlóképpen kéne cselekednünk!
2020. aug. 16. 09:52
 8/31 anonim ***** válasza:
A mostani térkép el van túlózva és jobban elégítí ki a mohó gazdasági vágyakat mint a valós eseményeket. Sajna maga a vírus is ilyen volt meg a pánik amit keltettek. Ahoz képest szinte alig tapasztalt az ember a koronából valamit. Közbe meg egymás torkának küldték az embereket és jelenleg is ezt teszik. Leállitották a kórházakat így egészségügye is kevesebbet költeni, illetve ennek megvolt a maga ára is. A rendszeres törödést ígénylő betegek rosszabbul lettek vagy elhunytak. Hiába is tünne el a föld színéről 1 csettintés által minden korona-vírus vagy válfaja. Ugyanúgy folytatnák. Statisztikát hamisitanának (Példának okáért az angol kormány be is vallota. Hivatalos forrásból származó infó #euronews) és riógatnák a népet. Maszk ide vagy oda. Könnyen irányitható lesz így, vagy amíg ezzel törödnek addig nem demokratikus vagy emberi jogokat sértő törvényeket iktatnak életbe addig.
2020. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Az adott ország aktív esetszámát osszuk el a lakosság számmal és csináljunk rangsort. Ez alapján színezgessünk, mert ez mutatja meg, hogy éppen hány százaléka koronavírusos egy adott országban. Érdekes ilyen statisztikát nem láttam sehol. Én utánna számoltam és Belgium a legfertőzöttebb ország Európában, először azt sárgítsuk a Franciákkal egyetemben. Horvátország jelenleg még a mezőny alsó feléhez tartozik.
2020. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Horvátországban komolyabban veszik a maszkviselést, mint itt, kétszer voltam idén, nekem ez a tapasztalatom.
2020. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!