Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak ellenzékiként,...

Kire szavazzak ellenzékiként, ha nekem Gyurcsány meg a szocik kizáró ok?

Figyelt kérdés
Szép dolog az összefogás, de napnál világosabb hogy Gyurcsány dirigálja. Márpedig Orbán és Gyurcsány ugyanannak az éremnek a két oldala, én egyikből sem kérek. Konzervatívabb is az értékrendem. Az összefogás miatt elképzelhető, hogy nekem ellenzékiként nem lesz kire szavaznom?
2020. aug. 16. 22:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%

#19 vagyok:


De van olyan, hogy kikerülhetetlen. És ezt nem én mondom, vagy akárki más, hanem az a kibaxott MATEMATIKA!


DK-s nem fog másra szavazni, csak DK-ra vagy összefogásra. Nálunk még él a párt-fegyelem, és az elvhűség!


Ha a DK-szavazók számát kivonod az össz-ellenzéki szavazók számából, akkor a maradék túl kevés O1G leváltásához.

2020. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#21 vagyok:


Akárhogyan variálod-csoportosítod a maradékot, az semmiképpen sem elég.


Ha oda szavazol, legfeljebb annyit érhettek el hogy együttesen lenyomjátok a DK-t.

O1G-t viszont képtelenek lesztek, ő pedig köszöni szépen nektek az asszisztálást a hatalmon maradásához.

2020. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%

Ismét #21:


Divide et impera, azaz oszd meg és uralkodj.


Amíg O1G meg tudja osztani az ellenzék egységét, addig uralkodni tud.

2020. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Miért kellene az ellenzéknek egységesnek lennie? Hogy lehetne már Gyurcsány meg mondjuk a Jobbik egy platformon? Teljesen más az értékrend. Hogy lehetne mondjuk Hadházy egy platformon azokkal a szocikkal, akiknek a piszkosságait ő mutatta be? Nem lenne gyomorforgató? Nem csak Orbán oszt meg, hanem Gyurcsány is. Egykutya.
2020. aug. 17. 11:48
 25/29 anonim ***** válasza:
46%

#23 vagyok:


Értsd meg végre hogy a 2022-es választásoknak nem az lesz a tétje ami eddig, tehát hogy milyen ideológia vagy felfogás irányítsa a továbbiakban az országot.


Az kell hogy legyen a célja, hogy O1G-t eltakarítsuk. Ez pedig csak úgy tud megvalósulni ha félretesszük a személyes, kicsinyes sérelmeinket, és összefogunk! Először a csúti majmot küldjük vissza az anyj'ba, utána már ráérünk egymással "foglalkozni". XD


Én egy alapvetően kommunista beállítottságú DK-párttag vagyok. Mégis kampányolok az összefogás mellett, pedig ezzel részben a Jobbikosok mellett is ki kell állnom! És aki azt mondja hogy nálam jobban rühelli a Jobbikot az hazudik! De O1G-t náluk is jobban gyűlölöm, és ha csak O1G és a Jobbik között választhatnék, akkor a Jobbikra voksolnék!


El kell döntened, hogy két (vagy több) rossz közül melyik a kisebb.

2020. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
46%

Ismét #23:


Sajnos egy célravezető megközelítést hagyott O1G:


Az ellenségem ellensége a barátom.

2020. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz kérdező, de a szomorú valóság az, hogy csak így van esély leváltani a fideszt. Nagyon sokan nem kérnénk Gyurcsányból sem, ugyanakkor ha kisebb , különálló partra szavazol az a fidesz fogja támogatni, hiszen nyilván nincs esélyük egyedülállóként. Itt a legnagyobb baj, hogy ez a két rablóbanda még mindig képben van, sajnos.
2020. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

#25, #27-nek:


Ha pedig egy párt eleve esélytelen módon indul, és ezzel O1G-t erősíti, akkor én mindenki helyében elgondolkodnék ezeknek a pártoknak a valódi hova-tartozásán!

2020. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nekem lényegi különbség nincs Gyurcsány és Orbán között. Ez aki nincs velünk az ellenünk konkrétan egy sztálini dolog engem ez borzasztóan taszít, nem az én világom. Pontosan ez a Fidesz logikája, akkor minek leváltani őket, ha ugyanúgy gyűlölködtök, kirekesztitek azokat, akik nem úgy gondolkodnak mint és szemet hunytok mocsokságok felett (Gyurcsány, szocik)?
2020. aug. 17. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!