Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabad egy fideszesnek meginga...

Szabad egy fideszesnek megingania a hitében?

Figyelt kérdés
Egész családom Fidesz szavazó, én is az vagyok, sokszor szoktunk imádkozni doktor miniszterelnök úrért és a kormánytagokért. Pénzt is szoktunk küldeni a pártnak és segédkezünk a választási kampányokban is. Én most felkerültem nagyobb városba és lett pár olyan ismerősöm, aki ellenzéki érzelmű, és sok dolgot meséltek és mutattak, ami megingatta Hitemet. A burjánzó korrupció, urizálás, képmutatás, hazudozás nyilvánvalóvá vált. Otthon azt mondták nekem, hogy ezzel nem szabad foglalkoznom, bízni és hinni kell a kormányban a végsőkig és a helyi nagyurak számítanak a szolgálatunkra. De nekem egyre ellenszenvesebb az amit látok és már nem tudok elmenni szó nélkül mellette. Mit tegyek?

2020. aug. 18. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez így nem járja. Mivel az írásodból ítélve fiatal vagy, Rácz Zsófia fog ostorral és boxerrel visszavezetni a helyes útra. És vele még jól jársz, hiszen középkorúként már Németh Szilárd lesz a gyóntatópapod. Azt ajánlom, még önként fordulj vissza a halál árnyékának völgyéből a Fénybe.
2020. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó volt 😂😂😂


Imádkozzál és dolgozzál fiam és meglásd jóra fordulnak a dolgok

Bízz Istenben de főleg a pártban ne hagyd magadat befolyásolni a gonosz libernyákok által.Ámen

2020. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Csak tudd, hogy nem minden fidesz média igaz.
2020. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ezért büntetésből mondj el 100 Miatyánkot!😂
2020. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondják is a faluban, hogy a Fidesz az egyetlen igaz út, ha mást választunk akkor vége lehet a magyarságnak és keresztény Európanak. Édesapám először megütött, mikor mondtam neki ezeket, hogy meginogtam parthűségemben, ekkor szégyelltem magam és mondtam, hogy többet nem lesz ilyen. De sokszor elcsábulok, vétkezem és felmegyek olyan oldalra, ami nem ír szépeket a Fideszről. Utána viszont elszégyellem magam, sírok is. Nem tudom mi a teendő. Apám lehet ki is fogja köttetni az internetet.
2020. aug. 18. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

A 100 miatyánk után pedig irány k_rvázni.

Ha nagyon erős a hited akkor a pappal beszélgethetsz a kisfiúkról.

2020. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Hazudsz, nálatok falun nincs is net, megírta a 444 meg az Index is, amit ezért Orbán tönkretett.
2020. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Csak a fidesz! igaz!!?? szavazzátok meg újra hagy lopják ki a szemeteket is


[link]

2020. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
#7 nocsak komisszár elvtárs, linkeket kérünk erről!
2020. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de nem igazán fog menni.
2020. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!