Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólna az ellenzék, ha...

Mit szólna az ellenzék, ha Gyurcsányt fotóznák egy luxusjacht fedélzetén szabadsága alatt?

Figyelt kérdés

Ha a Fidesz-KDNP újságírók nem tartanák tiszteletbe a magánéletet és pihenése közepette Gyurcsányt és családját/barátait paparazzik fotóznák?!

Észbe kellene kapni, amit az ellenzék művelt a magánélet megsértésével, az túl megy minden határon. Ez ellen kellene talán tiltakozni...



2020. aug. 19. 00:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%

A Gyurcsánynak buknia kell. Az a libsi ember egy szégyen az országra.


Hála égnek, hogy 10 éve a fidesz van kormányon. Szerintem a kemény munka után megérdemlik a pihenést!

2020. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Bukjon le mindenki ,akinek a közpénzből telik jachtozásra,baromira nem érdekel ki az .

Épeszű ember nem akarja,hogy meglopják..nincs olyan akitől "jólesne" .

Amúgy az ellenzéki az még mindig nem = Gyurcsány-fanatista ,vagy DK-s ..

Persze ha ennyi idő alatt nem sikerült felfogni, nem dédelgetek illuziókat,hogy majd most igen :D

2020. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, remélem, hogy vágjátok, hogy ez a fideszes elvtárssal történt, és egy józan fideszes ember így reagálna. Gyurcsánnyal ez nem fordult elő, de HA előfordult volna szerintem a józan gyurcsányosok is így reagálnának.
2020. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettős mérce. Dull Szabolcsot a kormánymédia az otthonában zaklatta... úgyhogy ennyi gondolom a petikének is belefér.
2020. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#9, #13 vagyok. Egyébként itt nem csak az a nagy hír, hogy munkaidejében jachtozik "szegényke", vagyis hazugságon kapták valahogy, hanem az is, hogy nem őt követték a szabadságán, hanem azt az elhíresült jachtot, amit az ország egyik leggazdagabb vállalkozójának tulajdonában állt, aki sorra nyerte a közbeszerzéseket, és sorra hívta meg a fideszes politikusokat. Jobb helyeken ezt úgy hívják, hogy korrupció, és tényfeltárás, oknyomozás. Közérdekű információ, nem magánügy. Persze ha Orbán elmegy egy miskolci putriba nyaralni, amiért kőkeményen kicsengeti a piaci árat, akkor ahhoz valóban senkinek semmi köze, de ha mondjuk kiderítik, hogy nem számolják el az ÁFÁ-t, akkor bizony máris cinkos, ami által közüggyé válik az egész.
2020. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!