Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Mi Hazánk...

Mit gondoltok a Mi Hazánk Mozgalomról?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem igazán vagyok oda értük, a YouTube csatornájuk nagyrészt értelmetlen és végtelenül demagóg dolgokkal van tele, a legnagyobb baj velük az, hogy a szokásos, mainstream "nemzeti-konzervatív" retorikát (vagy inkább propagandát) fújják, amiből nekem már a FIDESZ esetében és úgy globális szinten is elegem van, mert ez nem út, ez csak szüli az egyre több ellentétet és megosztja az embereket ideológiák mentén, továbbá végtelenül primitív kommunikáció jellemzi. Ez esetben a Mi Hazánk semmi, de semmi újat nem tud felmutatni, ez a semmirekellő retorika már adott volt és csak felvették. A másik problémám meg az, hogy kissé kétszínű akcióik is vannak: konzervatív és törvénytisztelő, rendszerető pártnak adják el magukat, közben pedig azzal vannak mostanában elfoglalva, hogy szivárványos zászlókat szednek le önkormányzati épületekről illegálisan. Azzal nincs baj, hogy nem értenek egyet az LMBTQ-üggyel és más állásponton vannak, mint a liberálisabb pártok, de ez a zászlós akció elképesztően gyerekes és primitív dolog, továbbá az állítólagos rendszeretetüket is feladják szépen csak azért, hogy ilyen idióta módon is kinyilvánítsák azt, ami a hivatalos oldalukról is megtudható: hogy ellenzik a pride-ot, stb. A másik pedig az, hogy nyilvánosan idiótának is nézik a potenciális szavazókat, egy alkalommal legalábbis biztosan: volt egy olyan javaslatuk, hogy templomi esküvő esetében a polgári már ne legyen kötelező. Utánanéztem a dolognak és NEM KÖTELEZŐ! Jelenleg is van arra lehetőség, hogy valaki csak egyházi esküvőt tartson, tehát ez a "javaslatuk" úgy baromság, ahogy van. Az egyházi esküvő pedig természetes, hogy nincs elismerve államilag, mert az állam és egyház SZÉT VAN VÁLASZTVA! Ha államilag elismert házasságban akar élni valaki, akkor-katasztrofális, de-polgári esküvőre van szükség. Ez pedig teljesen természetes, nem tudom, hogy jutott egy ekkora őrületes baromság a Mi Hazánk eszébe, már azt sem tudják kínjukban, hogy milyen "korszakalkotó" ötletekkel nyerjék meg a szavazókat?! Mert egy ilyen baromsággal például maximum a legtájékozatlnabb embereket nyerik meg maguknak.


Egyébként, még mielőtt valaki azzal jönne, nem vagyok szélsőbaloldali marxista szélsőséges liberális, egyszerűen csak elegem van abból, hogy a politika ma már nem nagyon terjed túl ezen a nevetséges liberális-konzervatív kettősségen.



2020. aug. 19. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én jókat nevetek rajtuk és az akcióikon 😂😂😂
2020. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
le se szarom őket
2020. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha le se szarnád kettes,akkor már nem kommenteltél volna.

Legalább a MHM egy magyar normális ellenzéki párt,nem egy globalista moslék,mint a baloldalunk,akik elfelejtettek nemzetiek lenni

2020. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
A TV-székházat gyújtogató, rasszista Toroczkai pártja? Mindennek nevezhető, csak magyarnak nem.
2020. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

A 10-15 évvel ezelőtti "ifjú" Jobbik dumáit ismételgetik, mert akkor az működött. A mai világ mintha nem is létezne. Ráadásul súlyos menedzsment/marketing problémák is vannak, hiszen a potenciális húzóemberek ülnek a háttérben, az ellenszenves bumburnyák tagokat meg folyamatosan tolják az emberek arcába.


Pl. a minap történteket leszámítva kb. egy évtizede nem hallottunk Novák elődről, de Toroczkai szinte minden nap kijön valami ökörséggel, ami az emberek mindennapi életét nem befolyásolja.

2020. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem tűnnek hitelesnek.
2020. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!