Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudta meg az Átlátszó...

Hogyan tudta meg az Átlátszó újságírója, hogy hol és mikor fog nyaralni Szíjjártó? Honnan tudta a szerkesztőség, kiken keresztül jött az info?

Figyelt kérdés

Ez az eset nagyon hasonló a Rogánféle Helikopterezéshez, meg Orbán meccsre repüléseihez (több hasonló eset most nem jut eszembe, de van dögivel), és ha ez nincs benne a vagyonnyilatkozatba, hogy miből lett ez finanszírozva, akkor ez valószínüleg törvényellenes.


A másik dolog, ami erről az esetről azonnal eszembe jutott, az, hogy miként jutnak információkhoz ezek az ujságírók, mert ez is egy nagyon érdekes dolog!



2020. aug. 20. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg van a dologban (idegen) titkosszolgálati szál
Szijj Lásszló vagy Szijjártó környezetéből értesültek az ujságírók a dologról spiclik révén
Valami cimbora Szijjártóék környezetéből véletlen kikotyogta a nyaralást
Más elméletek
19 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
Úgy hallottam a riportban, hogy évek óta követik a hajó útját, mert előtte is "nyaraltak" már rajta kormányközeli emberek.
2020. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Sok ember van a környezetükben, aki rühelli őket, onnét.
2020. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk ebben az a vicces, hogy a folyamatosan az olvasók adományaiért kuncsorgó ellenzéki tényfeltárás kimerül abban, hogy valakit fizetnek, aki követ egy hajót az Adrián és fényképeket készít. :D


[link]

2020. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
7%
Egyébként most megnéztem, Szíjjártó havonta nettóban ~1,3 millió forintot keres, ha nem veszi igénybe a családi adókedvezményt. Gondolom a kedves felesége sem háztartásbeli, így van havonta mondjuk 1,8-2 millió forint bevételük. Értem én, hogy ez sokaknak fáj, de őszintén az ország jelentős hányada nyaral az Adrián vagy más tengerparton.
2020. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
4: csak ezzel nincs szinkronban a jacht 60 milliós heti bérletdíja.
2020. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%
4-es! A hajó eladó egyébként és benne volt a riportban, hogy egy ilyen hajó heti bérlése 30-40 millió forint. Gondolod, hogy ők fizettek érte? Kétlem. Kéz kezet most alapon ingyen használták.
2020. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

Az elméletem az, hogy az Adrián gyakran megfordulnak magyarok, mindenkinél aki nyaral van mobiltelefon (már az olcsóbbakban is elég jó kamera van), vagy optikai zoomos fényképezőgép, ettől kezdve elég, ha valaki lát valami érdekeset és lefotózza, utána beküldi valamelyik magazinnak.

De nem kizárt, hogy ezúttal valaki kapott egy belsős infót.

2020. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: kapott Szijjártó egyheti szakszervezeti beutalót a NER üdülőhajójára. Erzsébet-utalvánnyal fizetett. Közben beütött ez a Belarusz probléma, a beutalót már nem lehetett visszamondani. A hajóról is megtudta kérdezni Orbán Viktort, hogy mit mondjon ebben a témában.
2020. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
20%

Azt senki nem állította, hogy Szíjjártó Péter saját maga bérelte a yachtot, tudtommal Szíjj László vállalkozó tulajdonában van. Az ellenzékiek soha nem adtak / kaptak kölcsönbe ideiglenes használatban semmit, másoktól.


Amúgy most beleolvastam a cikkbe. Tehát az Átlátszó támogatóinak pénze arra megy el, hogy egy újságírójuknak jet-skit és motorcsónakot béreljenek, hogy Szíjj László yachtját fényképezzék. :D Én is szeretnék elnyomott ellenzéki újságíró lenni az Adrián. :D

2020. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
13%
Mármint kiegészítve a 9-es válaszom, mindezt folyamatosan, hiszen az előzőekben arra hivatkoztak, hogy a yachtot folyamatosan követik, mert megfordulnak rajta magyar közszereplők.
2020. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!