Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene minden hivatali...

Nem kellene minden hivatali épületre a szivárványos zászlót is kitűzni 🏳️‍🌈 ? Annak jeléül, hogy támogatjuk őket?

Figyelt kérdés

Nagyon sok XX-i hamis izmus üldözte őket. Sokat szenvedtek, el kellett titkolni a másságukat. Nem lenne szép kiengesztelés az elfogadás útján, ha minden hivatali épületre, önkormányzatra, kormányhivatalra kitűznénk ezt a zászlót?


Nem mellesleg messziről könnyebben lehetne megtalálni ezeket az épületeket


2020. aug. 21. 20:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%

10-es!


De. Sértő volt. Már eleve az a sértés benne, hogy egy görcsnek nevez engem. Azóta amúgy kitörölték.

2020. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%

Azért durva, hogy 9-eskét ilyen gyorsan törlik, hosszú hétvégén, este...

Fölmerül bennem a kérdés: vajon az oldal moderátorai mennyire szimpatizálnak ezzel az lmbt baromsággal...

2020. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Miért, mit írt " emberi nyelvre " fordítva?
2020. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Annyit írt azt hiszem, hogy ezek támogatják a "nyilvános buzulást". Meg volt még valami g-betűs szó (nem trágár). Talán a "görcs", amit 11-es írt. Bár én úgy emlékszem azt azokra értette akik a középületekre kitették a zászlót. Ez szerintem azért törlést nem érdemelt volna.
2020. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
46%
Nekem még a wc papírom is szivárványos!
2020. aug. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%

Nem szabad kirakni. Nem szép dolog heterofóbnak lenni.

Esetleg a börtönre.

2020. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
17%

11-es vagyok.


16-os!


Miért lenne bárki is heterofób azért, mert kirakja a szivárványos zászlót?

2020. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
59%
#17 egyrészt igazad van de ugyan ezen logika szerint akkor miért homofób az aki leszedi a szivárványos zászlót?
2020. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen alapon ha leszedek egy szem beteg gyümölcsöt egy fáról, akkor gyűlölöm a növényeket?
2020. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem kirekesztő, ha csak az LMBTQIA+ zászlót tesszük ki. Tegyük ki a lábfétisesek zászlóját, a BDSM-kedvelők zászlóját és egy MILF-zászlót is.

Mindezt a zsidó, az iszlám és a taoista vallások zászlai mellé és cigány kisebbség, az örmény kisebbség és a ruszin kisebbség zászlója mellé (ez utóbbi háromnak még amúgy lenne is értelme, ellenben az LMBT-vel).

2020. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!