Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak igaza van abban,...

Orbánnak igaza van abban, hogy egyetlen más nemzet nem élte volna túl ezt a 100 évet & Trianont?

Figyelt kérdés

Nagyon megfogott a hírekből ez a mondata Orbánnak. Így hangzik : "Egyetlen más nemzet nem bírta volna ki ezt a 100 évet, amit mi magyarok. Trianon után"


Belegondolva Trianonba, hogy elszakították az ország 2/3-ad részét. Rengeteg olyan területet is, ahol 100%-ig magyarok laktak. Ez nagyon fájó lehet az embernek. Ha valaki a hazával azonosítja magát, olyan mintha a testét szakítják szét. Hogy lehet ezt ép elmével túlvészelni ? Szerencse, hogy én a mai világban szocializálódtam és liberális vagyok, így a nemzet már nem jelent olyan mély értelmet, mint a régi emberekben.


Egy más nemzet a hazájuk feldarabolása után hol lenne ma?



2020. aug. 23. 13:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem azért nem liberális ma orbán mert megjött az esze. A te szeretett pártodnak nincs egy elve hogy ő most jobb vagy baloldali vagy éppen liberális, mert ez a párt demagóg. Mindig az az elve amit a többség vall. Ha ma a társadalom nagy része úgy gondolná hogy ő liberális akkor a fidesz is az lenne, ha az emberek többsége liberális lenne akkor a fidesz is.
2020. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen, igaza van abban, hogy tudja, vannak szentimentális mondatok, amelyeket nagyon sokan benyalnak, mert olyan jólesik a léleknek. Azzal meg ki a fene törődik, igaz-e.
2020. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

"Orbán is liberális volt, aztán megjött az esze."

Akkor most a "megjött az esze" állapotban leledzik?

És miért nem látszik rajta?

Milyen lehetett, amikor még ennyi sem volt neki?

2020. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Orbán arra épit, hogy "a magyar emberek" többsége nem ismeri a történelmet. Az ilyen nyálas dumákat meg szeretik benyalni. Föleg a hivei. Sajnos igaza van:-(
2020. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Szokásos egoista szöveg kb. Országok tűntek el, lettek újak, aztán mégis van élet a bolygón.
2020. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Orbán nagyobb katasztrófa a nemzet számára, mint Trianon.
2020. aug. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Hangzatos lózungok, fake news!
2020. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%

""Szerintem Orbán nagyobb katasztrófa a nemzet számára, mint Trianon.""


Hát. A 2002 -és 2010 közötti korszakot nem múlja felül semmi.

2020. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%
#18, Akkor bizony nem vagy bölcsebb, jobb helyzetfelismerő Piroskánál, akit simán felzabál a farkas csak azért, mert a nagymama ágyában van. :D
2020. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
86%

Orbánnak már mindene van, csak igazsága nincs!

Azt nem lehet lopni ugyanis!

2020. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!