Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak igaza van abban,...

Orbánnak igaza van abban, hogy egyetlen más nemzet nem élte volna túl ezt a 100 évet & Trianont?

Figyelt kérdés

Nagyon megfogott a hírekből ez a mondata Orbánnak. Így hangzik : "Egyetlen más nemzet nem bírta volna ki ezt a 100 évet, amit mi magyarok. Trianon után"


Belegondolva Trianonba, hogy elszakították az ország 2/3-ad részét. Rengeteg olyan területet is, ahol 100%-ig magyarok laktak. Ez nagyon fájó lehet az embernek. Ha valaki a hazával azonosítja magát, olyan mintha a testét szakítják szét. Hogy lehet ezt ép elmével túlvészelni ? Szerencse, hogy én a mai világban szocializálódtam és liberális vagyok, így a nemzet már nem jelent olyan mély értelmet, mint a régi emberekben.


Egy más nemzet a hazájuk feldarabolása után hol lenne ma?



2020. aug. 23. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

A helyén? Az elszakított terület mellett??


XD


Ne vedd komolyan!


Szerintem más nemzet is túlélte volna ezt a 100 évet....


Jah, levágták a lábunkat, de nem haltunk meg.... csak kell egy kerekesszék (EU-, Oroszország-, Kínai- hitelek) aztán élünk boldogan, csonkán. :)

2020. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Németország két háborút vesztett és több mint 40 évig volt kettészakítva.
2020. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Volt időszak amikor lengyelország semmilyen formában nem létezett. Úgyhogy nem. Pesze nagyon jól hangzik meg minden, de egy baromság.
2020. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

"Szerencse, hogy én a mai világban szocializálódtam és liberális vagyok..."

Orbán is liberális volt, aztán megjött az esze. Te még nem tartasz itt, de amint látod, a liberális pártokra gyakorlatilag nincs igény (még annyi sem, ami a '90-es évek elején volt).

2020. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

"Egy más nemzet a hazájuk feldarabolása után hol lenne ma?"


Nézd meg Görögországot. Ókor nagyhatalmai voltak a város államaik, majd megszállták rómaiak, lett utána bizánci birodalom, őket követte az Oszmán Birodalom. Független Görögország olyan 1800 évig nem létezett és mégis túlélték, nyelvük és kultúrájuk megmaradt, vallásukat nem adták fel.

2020. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

A majdnem soha sem volt piciny Szlovákia ma röhögve feldug a seggébe minket!

Sok baromságot összehord a te Viktorod, és te meg kritika nélkül beveszed!

Hangzatos lózung-mester nem egyéb!

Totál időpazarlás bármilyen beszédét végig hallgatni!

2020. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Alex Fly ***** válasza:
81%

Azért van benne valami...

Magyarország a trianoni szerződés aláírása után nem azzal foglalkozott, ami megmaradt, hanem jó magyra tátotta a száját és berohant a f@$zerdőbe, ahonnan azóta sem igen talált még ki. Tényleg örülhetünk, hogy ezek után még mimdig van Magyarország.

2020. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne, más országok atomot kaptak a nyakukba ,de csak a magyar élte volna túl,hogy szétszakadt az ország :DDD
2020. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

2-es


""Németország két háborút vesztett és több mint 40 évig volt kettészakítva.""


És Magyarország mikor kapta vissza az elvet területeket?

2020. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

"Orbán is liberális volt, aztán megjött az esze."

Valóban. Fiatal demokrataként nem tudott volna ilyen mértékű kurrupt rendszert kialakítani, és visszahozni az egypártrendszert.

2020. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!