Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balibek. Visszasírnátok a...

Balibek. Visszasírnátok a Fideszt?

Figyelt kérdés

Ha a baloldal hatalomra kerülne 2022-ben és újra tönkretennék az országot mint 2002-után tették, visszasírnátok a Fideszt?


Az egymással való marakodás miatt hamar megbénulna az ország ami súlyosan érintené a gazdaságot. És még nem is beszélve a mingránsok tömeges beengedésével a menekültáborok építéséről. Ha a baloldal a gazdasági menekülteket beengedi a kvóta szerinti elosztással azokat kirakni az országból nagyon nehéz lenne.


Újból eladnák a fél országot mint például a közműcégeket is majd megszüntetnék a rezsicsökkentést - emiatt újra 3-4 havonta emelkedne a gáz a villany stb... ára. Mint tudjuk 8 év alatt 15-ször emelték az árakat. Újra eladósodna az ország és ugrásszerűen nőne az államadósság - újra kellene egy IMF hitel, mint annak idején.


A baloldal pusztítása után a következő jobboldali kormánynak újra nehéz dolga lenne rendbe hozni az országot megint sok -sok évnek kellene eltelnie mire a rombolás okozta károk után végre javulás lenne az országban.



2020. aug. 23. 15:34
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
2020. aug. 25. 10:13
 42/53 Micimacko67 ***** válasza:
60%

Elios-ügy: a minisztérium elismerte, hogy valóban lemondanak a pénzről


No comment!


[link]

2020. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

37-es vagyok.


Kérdező!


Te neked ilyen durva szövegértési problémáid vannak? Válaszolj előbb az én kérdéseimre, majd utána én is válaszolok arra, amit te mondtál!

2020. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
52%

Ja bocs, nyilván lemaradál a 4-es metró ügyéről. Valahogy nem nagyon híreszteltek róla a nyaloncmédiában.

[link]

Tehát mi is a véleményed arról, hogy MEGSZÜNTETTÉK az eljárást, méghozzá BŰNCSELEKMÉNY HIÁNYÁBAN?


(Nem a bíróság mentette fel az érintetteket, el sem jutott odáig az ügy. Ezt a Pintér Sanyi alá tartozó nyomozóiroda tusolta el.)

2020. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
60%

Még egy dolog: Meg itt most kit érdekel a Szeviép ügy és a 4-es metró???


Amúgy is leszarom, mert mind a kormánypropaganda, amit küldesz...

2020. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

""Még egy dolog: Meg itt most kit érdekel a Szeviép ügy és a 4-es metró???""



Igen! A baloldalon a lopás nem ügy.

2020. aug. 26. 09:12
 47/53 anonim ***** válasza:

45-ös vagyok.


KÉRDEZŐ!!


"A baloldalon a lopás nem ügy." De. Az. Neked meg a jobboldali lopás nem az. De a Fidesz és Orbán többet lopott, mint az MSZP és a Gyurcsány, mert Gyurcsányék millós tételekben loptak, Orbánék pedig milliárdosban. És, amint láthatod, nem tagadom, hogy a baloldal is lopott.



Válaszolj erre a két kérdésre!


Mi a véleményed a Borkai-ügyről?


Mit gondolsz a Szijjártó-ügyről?


Majd ha erre a kettőre válaszoltál, én is elmondom a véleményemet a Szeviép-ügyről és a 4-es metró-ügyről.

2020. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
És azért nem érdekelt a Szeviép ügy, mert senki nem kérte, hogy arról beszélj.
2020. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

[link]


A 4-es metró ellopott milliárdjai stb....


""Gyurcsányék millós tételekben loptak,"" Ugye?

2020. aug. 26. 10:02
 50/53 anonim ***** válasza:
60%

48-as vagyok.


Kérdező!


Na és Orbánék mekkora tételben loptak? Százmilliárdosban!


Nos, válaszolnál arra a két kérdésemre, hogy mit gondolsz a Szijjártó, illetve a Borkai-ügyről?

2020. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!