Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hallgattam meg a teljes...

Most hallgattam meg a teljes Őszödi beszédet és arra jutottam, hogy Gyurcsány tisztességes politikus és csak a sajátjait akarta felrázni. A jobboldaliak ennyire rossz emberismerők?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Hát persze, rajtad kívül mind a több százezer ember aki már végighallgatta xddd
2020. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Végezz még akkor egy kis kutatómunkát.

Mondom ezt pártállástól függetlenül.

2020. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

... politikusnak látszik! Hogy nemcsak látszik, hanem az is, azt nem beszédből kell megtudni.

Mi köze a jobboldalnak e tekintetben az emberismerethez? Egyszerűen érdekről van szó. Hazudni, rágalmazni, ez az érdek. Az emberismeret ott jön be, hogy van rá tapasztalat, ezt szeretik és szopják az emberek. Hülye lenne,aki nem használná ki.

2020. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Miért lett lepontozva a válaszom?

Ész érvekkel alátámasztaná aki lepontozott?

Vicc ez az oldal komolyan.

2020. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3! " Hülye lenne,aki nem használná ki." A hülye az manapság a becsületes szinonimája?
2020. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Jaj, ne kezdjük újra! Unalmas. Tudom, tudom: ez egy szenvedélyes igazságbeszéd volt - mondja a főszereplő, meg a hívei, akik be is veszik. A szikár tények viszont úgy szólnak, hogy a "sajátjai" már kivetették magukból, az újabb pártok (LMP, Momentum) sem igazán akarnak vele együttműködni (Fekete-Győr pár éve azt mondta, hogy "Gyurcsány eltakarodhatna már"), a Fidesz 14 éve tartó töretlen sikerszériája pedig pont az őszödi beszéd kiszivárgása után kezdődött.

Ha most provokálni akarnálad, azt mondanám, hogy drága barátom, neked tökéletesen igazad van, csak hát az ország túlnyomó többsége másképp látja... :)

2020. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Felrázni? "Hé, srácok, költségvetést hamisítottunk, bocs, hogy még nektek sem szóltunk, na hopp-hopp, munkára fel haha"
2020. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!