Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy hamarosan...

Van rá esély, hogy hamarosan újra lezárják Budapestet vagy Pest megyét? Vagy akár egész Magyarországot?

Figyelt kérdés

Sajnos beütött a második hullám, és sajnos gócpont alakult ki Budapesten. A környező országok már elkezdték lezárogatni a gócpontokat és a határokat, előfordulhat, hogy nálunk is lesz lezárás?

Ha igen, milyen szintű lezárás lesz?



2020. aug. 26. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Budapest lesz lezárva
Pest megye lesz lezárva
Az egész ország le lesz zárva
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Remélem. Nagyon izgi lesz!


Én rendőröket, katonákat vezényelnék az utcára, mint Wuhanban, akik betartatják a kijárási tilalmat. Netet, áramot egy idő után le lehetne kapcsolni, hogy a koronavírus miatt kieső állami bevétel hiányát mérsékeljük

2020. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem csak az országot zárják le hogyha nyaralni akarsz akkor több Balaton, kevesebb Adria legyen, ahogy a kormánypárti politikusok is példát mutattak nekünk.

Le a sorosista Adriával!

2020. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinném, hogy egy várost fognak lezárni. Egyrészt elkezdődik az egyetem és hát nagyon sok vidéki tanul budapesten, ahogy budapestiek, pest megyeiek is tanulnak vidéken, de ez egyébként jelen van általános iskolában és gimnáziumban is csak nem ilyen mértékben. Olyan karantén mint , ami tavasszal volt mégegyszer nem lesz, mivel a gazdaság rosszabb helyzetben van mint a 2008-as válság után és hát a pénz fontos...
2020. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"hamarosan újra lezárják Budapestet vagy Pest megyét?"

Valamiről lemaradtam? Szerintem egy percig sem volt lezárva egyetlen település sem, max az országhatár pár napig, míg a hazatipliző románok nem blokkolták a kimenő forgalmat Hegyeshalomnál. Mindenki oda mehetett ahova csak akart az országon belül, viszont más országokba azért volt problémás elmenni, mert a fogadó ország nem látott szívesen.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem max a külföldi utazásokkal lesznek problémák, szépen besárgul, pirosodik minden ország körülöttünk, vagyis ha hazajössz, akkor 2 hét karantén.

2020. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!