Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szidja a Fideszt, mit...

Aki szidja a Fideszt, mit tudna kínálni minőségi váltásnak? Mert a mostani lehetőségek nyilván teljesen alkalmatlanok és rosszabbak.

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 11:16
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
65%

"Mert a mostani lehetőségek nyilván teljesen alkalmatlanok és rosszabbak."


És ezt miből gondolod? Jobbik,LMP,Momentum soha nem volt kormányon, így nem tudhatjuk, hogy milyenek lennének. Tegyük fel, hogy az ellenzéki előválasztást nem a DK vagy az MSZP jelöltje nyerni, hanem mondjuk Fekete Győr András (ha ő lesz a Momentum jelöltje) Akkor te arra szavazol, akiről tudjuk, hogy alkalmatlan (Orbán) vagy arra, aki lehet hogy alkalmatlan,lehet hogy nem (Fekete Győr)?

2020. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
62%
Még a kétfarkú kutyapárt is jobban vezetné az országot
2020. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
62%

Most nem a DK-t akarom ezzel védeni, sőt... de:

"Jogod van, de nem DK-s vagy, segílyes DK-s vagy. Anno a gazdáid arra építették az egész politikájukat, ti pedig azért szavaztok rájuk, hogy újra lehessen segílyből élni, bizony."

A fideszesek is pontosan ezért szavaznak a fideszre. Money talks.

2020. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

ma 11:28

🤪 Ment a zöld kéz, szeretem a humort.

És most komolyan?

2020. aug. 27. 11:31
 15/57 anonim ***** válasza:
60%

Mi ez a hozzáállás? Csak azért szavaztok a Fideszre, mert szerintetek nincs jobb? A húgy meg a fos közül a húgyot innátok, mert kevésbé undorító? Mert én személy szerint egyiket sem.


Komolyan mondom, ez csak Magyarországon létezik. Soha nem lesz egy értelmes ország belőle, amíg ilyen berögzült idióta emberek lakják, mint mondjuk a kérdező, aki feltesz egy kérdést magának egy fórumon, aztán még nyilvánosan válaszol is rá.

2020. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Jólvan, gyerekek, azért ilyen Fekete-Győrökkel ne humorizáljunk. Beszélni sem tudnak normálisan, bárhol vannak, mintha ott sem lennének. Nulla. Ilyen szempontból még Dobrev is jobb.
2020. aug. 27. 11:33
 17/57 anonim ***** válasza:
49%

10-es vagyok.


Kérdező!


Honnan tudod, hogy pl. Dobrev vagy Fekete-Győr milyenek lennének miniszterelnökként? Egyik sem volt soha hatalmon.

2020. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

Fekete-Győrre elég ránézni. Szerintem rajta lépjünk is túl, nem téma.

Dobrev meg tudjuk, hogy ki álarcban. Azt a nép már elég világosan kifejtette, hogy köszi, de nem.

2020. aug. 27. 11:35
 19/57 anonim ***** válasza:
63%
Megkockáztatom, ha holnap teljhatalmat kapnék 1 héten belül felállítanék egy sokkal jobb kormányt, 1 éven belül meg gatyába ráznám a dolgokat. Talán mert nem vagyok politikus. Egyszerűbb lenne, mint sokan hiszik.
2020. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha Dobrev tényleg nem válik be, vajon bedobják az egyik gyereket is?
2020. aug. 27. 11:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!