Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szidja a Fideszt, mit...

Aki szidja a Fideszt, mit tudna kínálni minőségi váltásnak? Mert a mostani lehetőségek nyilván teljesen alkalmatlanok és rosszabbak.

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 11:16
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
62%

17-es vagyok.


Kérdező!


Gyurcsány is jobb lenne, mint Orbán Vitya. Csak gondoltam elmondom.

2020. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
Akkor vidd haza magadhoz és tárold. Az embereknek nem lenne jobb.
2020. aug. 27. 11:38
 23/57 anonim ***** válasza:
76%
Onnan tudom, hogy nem való neked a politika, hogy szerinted csak Orbán és Gyurcsány létezik.
2020. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
88%
Ezért hangzik el annyiszor ebben az országban az a mondat, hogy ne politizáljunk. Nulla vitakultúra, egymás véleményének a tiszteletben tartása is csak egy álom.
2020. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Talán mert ilyen semmilyen emberek vannak még, mint Jakab meg a Fekete. Ezekre kár a karakter, te is tudod.
2020. aug. 27. 11:40
 26/57 anonim ***** válasza:
82%
Még csak fél óra telt el, de már 3 oldalas 😆
2020. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
48%

21-es vagyok.


Kérdező!


Pont a hozzád hasonló emberek gondolkodásmódja miatt tart ott a magyar politika, ahol most van. Én eddig azt láttam, hogy úgy vagy vele, hogy "basszus, Gyurcsány hazudott, lopott, szemkilövetett, ezért az egész ellenzék egy szar, úgyhogy szavazok Orbánra."


De nem csak Fletóból áll az ellenzék, ezzel legyél tisztában.

2020. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

"De nem csak Fletóból áll az ellenzék"


Na! Az szuper lenne. De akkor el kell határolódni a már leszerepelt és agyonhasznált, káros politikusoktól és karakteres, erős embereket kiállítani. Abszolút erre gondolnék alternatívának. Nekem sem tetszik a Fidesz, de nem értem, mit akartok más megoldásnak. Mert a jelenlegi ellenzéki vezetőket nem gondolhatjátok komolyan... Miért nem karakterekben gondolkodtok? Akiket komolyan vesznek az emberek, akiknek karizmájuk van?

2020. aug. 27. 11:45
 29/57 anonim ***** válasza:
58%

27-es vagyok!


Kérdező!


Én úgy gondolom, hogy igenis vannak karakteres, erős ellenzéki politikusok. Én például Dobrevet, Fekete-Győrt és Márki-Zayt is azoknak tartom.

2020. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
72%

A kérdező úgy tesz, mintha kérdezne. Ő az első, aki válaszol is.

Ezzel a problémát - mint nem létezőt - le is zárhatjuk. Információmentesen lezárt fülbe nem érdemes szólni.

2020. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!