Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban tetszik a Koronavírus...

Jobban tetszik a Koronavírus által létrehozott világ, mint az azelőtti?

Figyelt kérdés

Otthon lehet dögleni Home Office-ban, meg online oktatásban. Egy csomó kajázdánál elérhetővé vált a netpincéres rendelés, a kiszállítási díjakat is sokan csökkentették, nem kell étterembe menni, házhoz jön a zaba.


Okostévére be van kötve a digi tv, az HBO Go, a Netflix, és egy külső HDD Ncore-ról letöltött cuccokkal, végig lehet nézni a kanapén heverészve a Trónok Harcát, Star Trek-et stb.


Az utcák lecsendesedtek, nem volt ilyen alacsony a kipufogógáz-szennyezés úgy 1960 óta, éjjel nem ordít az ablak alatt a cigánytechno.


Ti mit gondoltok erről?



2020. aug. 30. 10:33
1 2 3
 11/21 Lazy Lover ***** válasza:
82%
nem te nagyeszű az ország több mint fele nem tudott homeban dolgozni én se anyagilag katasztrófa ez az év élve rohadjon el aki ezt kitalálta.....
2020. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem élet, amit felvázoltál.

Utazni, világot látni, rendezvényeken részt venni (legyen az koncert vagy színházi előadás), beülni éttermekbe és kávézókba (ahova nem csak az evés-ivás kielégítése miatt járunk, úgyhogy a netpincér minden, csak nem vigasz), edzőteremben edzeni, elugrani csak úgy Pozonyba vagy Bécsbe 1-1 hétvérére... Mindezt szájmaszk nélkül és nem figyelve a másfél méter távolságra, számomra ez a szabadidőm eltöltése.

Az online oktatás nagyon leterheli a szülőket és a gyerekeknek sem jó. Kellenek az iskolai élmények. Legalábbis én nagyon sajnálnám, ha nem lennének emlékeim ovitól egyetemig folyamatosan...

A home office lehet, hogy sok mindenkinek jó, de sokkal többet nem tudnak online dolgozni és nagyon sokan vannak, akik nem is akarnak, mert szeretnek személyesen bejárni a munkahelyre, szeretik a kollégákat, szeretnek személyesen tárgyalni, nem pedig a laptop közvetítésével...

Én nagyon szeretném vissza a korona előtti életet, remélem, már nincs messze! Számomra semmi jót nem adott, csak élményeket vett el.

2020. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, te melyik országban élsz, de itt, az én munkahelyemen a legkisebb irodistától a legfelsőbb vezetőig bejárt mindenki, home office fel se merült. Maszkot kellett hordani, és annyi.


Netflix, HBO szintén eléggé vadnyugatnak hangzik, errefelé ThePirateBay van, meg nCore.


Biztos jó oldalon kérdeztél? Ez inkább Redditre vagy 9gagre való.

2020. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
De hogy lehet szeretni ezt a vírus általi helyzetet? Most azzal én kitörlöm a seggemet,hogy a netflixen milyen kedvezmények vannak
2020. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Csak mert a "home office" a híradó minden 2. mondatában benne volt, attól még a többség ugyanúgy bejárt......

És mi van azokkal, akik azért vesztették el a munkájukat, mert be kellett volna menniük, de a gyerekre kellett vigyázni helyette?!

Semmi jó nem volt ebben a nyavalyában!

2020. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Kerdesekkel teli válasza:
77%

Nem akarok szemelyeskedni, de eleg igenytelen ember lehetsz, ha te ennyivel beered, neked ez jonak szamit..

Ez a "virushelyzet" teljesen elcseszett mindent..2020 errol fog szolni, csak bizni tudok benne, hogy hamarosan visszater minden a regi/eredeti kerekvagasba, mert ez nem allapot..

Rengeteg ismerosom veszitette el a munkajat, a gyerekek nem kaphatnak rendes oktatast, sok hulye szabalyt hoztak, 2honapig depresszios voltam, alig mehettem ki a hazbol, es te ezt nevezed "pozitivumnak"..

De azert a nagyfejesek kihasznaltak a nyarat, hogy tobb legyen a bevetel, mikor mar kifutunk a nyarbol, jon a masodik hullam, es kezdodik minden elorol..ugyanmar..

nyarra elment szabadsaagra ez a szar, vagy mi?

Lehet orultnek tartotok, de en mar a virus letezeseben is ketelkedem..

2020. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30%
Sokkal jobb. Ez a jövő. Nekem tetszik ☺️
2020. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak azoknak tetszik, akiknek nincs életük.
2020. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
28%

sokkal jobb szerintem örülnék ha így maradna.

online oktatást nagyon bírom.

nem kell csomót utazni, fél napot a suliban tölteni.

2020. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
#19 Az meg, hogy buta maradsz, kit érdekel? :)
2020. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!