Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lehet a valóságtartalma...

Mennyi lehet a valóságtartalma a koronavírussal kapcsolatos adathamisításokra vonatkozó állításoknak?

Figyelt kérdés

Egy csomóan írják, hogy olyan elhunytakat nyilvánítanak fertőzötté, akik nem voltak azok, lefizetik a hozzátartozókat, ha ehhez hozzájárulnak; hogy tesztelés nélkül is pozitívnak nyilvánítanak embereket, hogy a kórházak pénzt kapnak a minél több kimutatott betegért, stb.

Mennyire lehet ezeknek hinni?



2020. szept. 2. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem sok valóságalapja van az ilyen állításoknak. Napi 0-3 elhunyt van jelenleg az országban, azokon mit akarna bárki manipulálni. Világviszonylatban is nehéz elképzelni, hogy ezt hogy lehetne megvalósítani. Minden kórháznak meg orvosnak ki lett adva az ukáz? És még senki nem mutatott be egy valódi emailt vagy dokumentumot erről a kérésről?
2020. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
39%

Én ezt nem értem. Márciusban még azt mondta a mi kedves egyetlen aranyos ellenzékünk, hogy azért fizet a kormány az orvosoknak/hozzátartozóknak/boncolóorvosnak/ápolónak, hogy ne legyen koronavírusos az országban. Hónapokig hallgattuk, hogy a számokat meghamisítják, valójában sokkal több fertőzött van.

Erre most meg pont az ellenkezőjével jöttök?

Nőjetek már fel komolyan...

2020. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Kedves ékezetes bill. hogy jött ide hirtelen a politika meg az ellenzék? Az ellenzékiek ilyen híreket terjesztenek?
2020. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

#2 nagyon jól leírta.

de ne csodálkozzunk, mert másban is ezt csinálja a "kedves ellenzék".

Amikor kezdődött a járvány akkor követelték a karantént, határlezárást, iskolabezárást - amikor megtörtént azonnal elkezdték követelni hogy ezeket töröljék el. Most megint követelték - megint határzár lett, azonnal tiltakoztak.

Az elején verték az asztalt hogy a kormány biztosítson elég védőfelszerelést, legyen sok lélegeztetőgép, most meg bíróság elé állítanák őket, merthogy felelőtlenül költöttek annyi pénzt rájuk és túl sok van belőle.

Kérdező, ezeknek a baromságoknak a valóságalapja pontosan annyi, mint amikben a világvégét, teljes kihalást meg népességszabályozást véltek látni. Vannak apró információ morzsák amik igazak és ezek köré egy teljesen hülye elméletet kanyarintanak.

2020. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én KÉRDEZTEM valamit, nem állítottam. Erre a második válaszoló már ellenzékezik.

Csak szeretném tudni, ki mit hallott ezekről, igazak lehetnek-e, tud-e valaki példát, esetleg személyes tapasztalatot. Nem érdekel, hogy ki ellenzéki, meg ki kormánypárti.

2020. szept. 2. 14:52
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

"Egy csomóan írják, hogy olyan elhunytakat nyilvánítanak fertőzötté, akik nem voltak azok, lefizetik a hozzátartozókat, ha ehhez hozzájárulnak; hogy tesztelés nélkül is pozitívnak nyilvánítanak embereket, hogy a kórházak pénzt kapnak a minél több kimutatott betegért, stb."


Ezt állítottad.

Ha valóban "csomóan" írják, akkor ennek kell, hogy forrása legyen.

Kik azok a csomóan és hol írják? A konteós baráti köröd? Én itt olvasom ezt először.

Milyen tények alapján állítják ezt?

Tavasszal is 3 napig kerngett egy Kasler Miklósnak tulajdonított levél, amiről ordított, hogy hamis, mégis "csomóan" megosztották. Még írták is, hogy biztosan igaz, mert nem cofolták. Aztán a cáfolatot nem osztogatták meg ilyen lelkesen.

2020. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
2-4! Ti mi a szarról beszéltek? Ki a franc mondta, hogy a kérdező pl. ellenzéki? Tehát ha bármit kérdezek politika témában akkor én ellenzéki vagyok?
2020. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is eszt olvastam, hogy egy csomóan írják meg hogy az ötgé tehet róla
2020. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Úgy látszik a kormánypárti komment-droidoknál valakin felcsavarta az érzékenységet, és véletlenül rákaptak egy teljesen párt-politika mentes kérdésre :)
2020. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
#7 Ugyan mutasd már meg nekem hogy a #4-ben mikor és mivel is mondtam olyat hogy a kérdező ellenzéki lenne!
2020. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!