Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bagi és Nacsa mitől lett...

Bagi és Nacsa mitől lett ennyire Fideszes?

Figyelt kérdés
Régen még nevettem rajtuk, de ahogy kiderült a politikai hovatartozásuk, utálom őket!

2020. szept. 4. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Létezik az az összeg.
2020. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Inkább nézés a comedy centralt.
2020. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
73%
Ha jól emlékszem már a székház ostromnál is ott voltak - igen nehéz volna elítélni azokat a művészeket akiket akkor elnyomtak és most próbálják kiélni magukat.
2020. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Én mindig utáltam őket, nagyon kényszeredet a humor amit előadnak.

Én Hadházi Lacit szoktam nézni az ő humora az természetesebb százszor a nacsáékénál.


https://www.youtube.com/watch?v=T5hmlR2S5pk

2020. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Az ATV-ben a Sas Józsi szárnya alatt vannak. Mitől lenne jó humoruk. A mentoruk is egy ripacs.
2020. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem is értem, miért kapták meg a Karinthy-gyűrűt. Ha ezek a Kossuth-díjat is megkapják, agybajt fogok kapni.
2020. szept. 4. 21:11
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Minden prostinak meg van az ára, amiért odatartják a seggüket.

A politikaiaknak is.

2020. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%

1. Mindig is fideszesek voltak, de mivel ezt nem tudtad róluk, kedvelted őket a humoruk miatt. Amint kiderültek a politikai nézeteik, rögtön meggyűlölted őket. Egyszóval neked csak addig számít a humor, amíg azt hiszed valakiről, hogy fidesz ellenes? Egyáltalán mi az az ostobaság, hogy jobboldali nem lehet humoros?


2. Magam részéről olyan embereket is kedvelek a humoruk miatt, akiknek semmi közük sincs a Fideszhez: Dopeman, Puzsér, Radics, Dancsó (a két utóbbi nem mondja ki nyíltan, de nem fideszesek.


Most miért a politikai meggyőződése miatt kell megítélni egy embert? Az ember csak politikából áll? Sajnos ilyen idióták mindkét oldalon vannak, nekem vannak jobb és baloldali ismerőseim/barátaim is, akik tudják is rólam, hogy jobboldali vagyok, de lesz*.

2020. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Ép elmével nem lehet valaki fideszes!

És pénzért sem mindenki...

2020. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%

#9


"ÉP elmével nem lehet valaki fideszes"


MONDJA EZT A "DK-s"


Én meg a csatorna patkány voltam.

2020. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!