Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek, mi a véleménye erről?

Kinek, mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem most fognak bedurvulni az események.

A DK beállt a lázadó egyetemisták mögé.


2020. szept. 4. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány széttrollkodott már komolyabb dolgokat is. Neki néhány egyetemista rutinmunka. Kiad majd két sajtóközleményt aztán az egyetemisták meg magyarázkodhatnak hogy nem is úgy volt.

Gyurcsány tapasztalat politikus. Akkor is hazudik ha kérdezik. Meg fogja szivatni őket és majd úgy állítja be hogy jót akart.

2020. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mitől lenne ez "Xar ügy Orbinak"?

Ez megy vele szemben lassan 25 éve. Én átéltem a kampányokat, kormányzati és ellenzéki idejét egyaránt (külső szemlélőként akit érdekel a politika) és ez a szinházi tünti még csak meg sem fogja lepni, nem hogy álmatlan órákat okozna neki. Betudja a "futottak még", a "gigamega ellenzéki pár fős tüntik" meg a "napi Orbánozás" kategóriák valamelyikébe a többi hasonló közé és végzi a dolgát ahogy eddig.

2020. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha beáll mögéjük vagy eléjük, akkor legalább mindenki látni fogja, hogy valójában miről szól ez az egész. És Gyurcsány általános népszerűségét ismerve, a tüntikézésnek hamarosan vége is lesz.

Amúgy arról szól ez az odaállás, hogy Gyurcsány egy ideje a fiatakokra gyúr, mert így tud szavazókat elvenni a Momentum elől.

2020. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A magyar ellenzék töketlen. Amikor valami lehetne, akkor odaugranak és egyből elkezdenek marakodni a koncon.

Az a helyzet, hogy a művészetis egyetemisták tökösebbek, mint az egész magyar ellenzék összesen.

2020. szept. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%
Ovisok nyűgösködősnek.
2020. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#14-nek:


Pontosan erre alapozom, hogy most akarnak is valamit a DK-sok!

2020. szept. 5. 10:19
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha akarnak valamit a diákok akkor el kell zavarni az összes pártot maguk mellől mert azok nem a diákok érdekében mennek oda.

Nekik tök mindegy ki a rektor, a pártoknak műsoridő kell a médiában amit majd szavazatokra tudnak váltani.

2020. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17-nek:


"azok nem a diákok érdekében mennek oda."


Szerintem azért, mert a diákok további lépései az ő érdekeiket is szolgálhatja. Cserébe felajánlották a támogatásukat.


Persze lehet hogy tévedek, de remélem hogy nem.

2020. szept. 5. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!