Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, nem féltek hogy...

Fideszesek, nem féltek hogy Mészárosné miatt bukhat a párt vagyona?

Figyelt kérdés
Szerintem a Fidesz rendesen bele is bukhatna ebbe ha rosszul sülne el, de gondolom azért lepapiroztak jól mindent, de kitudja azért...

2020. szept. 5. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ahogy lassacskán Vajna Tímeától is visszavették Andy Vajna örökségét és szétosztották a NER-ben, szerintem itt sem várható más. Hozzáteszem szerintem Mészárosné is a NER része, így miért gondolod, hogy ettől bukna a pártvagyon?
2020. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2020. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
ebbe nem bukik a fidesz...legfeljebb mészárosné öngyilkos lesz...így van ez...
2020. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Hiába vergődtök és próbáltok hergelni itt is és a médiában is. Mészáros vagyonához semmi köze a többi tagnak se a Fidesznek.


Ez nem a balos Gyurcsány féle tolvaj banda akik lopnak és hazudnak reggel délben meg este.

2020. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
4: most kezdtem el fetrengeni a röhögéstől, mert szerintem te el is hiszed, amit írtál...
2020. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem párt pénzen osztoznak. Ami az asszonynál marad, az a család pén ze, ami Lölökénél, az OV-é.
2020. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Orbán látja már a jövőt, és így tudja lenyúlni a vagyon ráeső 50%-t!

Szóval már ő is tudja: lassan vége az illiberális tücsök-gazdaságnak!

2020. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Jobboldaliként és Fidesz rajongótól függetlenül, Mészárost egy félnótás hülyének tartom. Minden pártnak van oligarchája, de a Fidesznek tényleg csak egy ilyen baromra tellett? Ami a pénzt illeti: minden kormány lopott, meglehet, hogy a jó pénzügyi viszonyok miatt a Fidesz többet is mint a korábbi pártok. A Fidesz szimpátiámat éppen az vívta ki, hogy bár sokat lopnak, de mivel a lopás mellett vezetik is az országot, az országban kb. rend van, és mindenki többet keres. Ezt lehet tagadni, de így van.


A párt vagyonát Mészárosné válása miatt ne féltsétek. Ahogy Simicska is tönkrement miután megpróbált meglépni a párt vagyonával, úgy Mészárosnéval is ez történne, ha megpróbálna megpattanni.


Most azt mondjátok, hogy valószínűleg gazember vagyok, hogy annak ellenére támogatom a Fideszt, hogy biztosan tudom, hogy lopnak. Nem. Magyarországon mindig minden párt/kormány lopott, lopni is fog. Az ellenzék minden időben azt fogja mondani, hogy fel fogják számolni a korrupciót, hogy lesz elszámoltatás, de természetesen egyik párt/kormány se szeretne precedenst teremteni. A Fidesz kormányban az jó a Gyurcsány kormánnyal szemben, hogy a Fidesz kormány azért vezeti az országot, nem "És közben egyébként nem csináltunk semmit négy évig. " kormányzást folytatnak. Egy országnak olyan vezetésre van szüksége aki tud és akar is kormányozni.


Jelenleg két emberről tudom elképzelni Magyarországon, hogy ha hatalomra kerülne, akkor tényleg tenni fog a korrupció ellen és tényleg intézni fogja az elszámoltatást. Az egyik ilyen ember Puzsér, a másik pedig Toroczkai.

2020. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szó sincs róla, hogy gazembernek tartanánk. Sajnálunk. Nagyon.

De egyszer neked is el kell számolni. Nem feltétlenül pénzzel. A nagyra tartott kedvenceidnél se a pénz a legfontosabb, amivel el kell számolniuk (bár néhány tízezer milliárd szép summa). Nem, az összes kár között még ez a legkisebb. Úgy értem, leggyorsabban pótolható. Ám a lelkek, ahhoz bizony kell két generáció, míg a főbb sebek behegednek. És amik miatt itt még soká nem lesz jólét, a legolyanabb kormányváltás esetén se (bár nekik meg azt kell mondaniuk, lesz - és ez igaz is, csak jó pár évtized múlva. Az emberek meg nem erre gondolnak. De az is az ő bajuk.

2020. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bban az időben, talán most már nem, az volt az államgazdászati főelv, hogy „stehlen undstehlen lassen”. Lopni és lopni hagyni.Nyugodalmas, békeszerető irányelv.Hanem ennek a jó szisztémának is volt egy ellensége, egy francia irányelv. Hiába, az a franciacsak mindenben ellensége a németnek.Ez pedig az, hogy „ôte toi, que je m’y mette”.Szabadon fordítva: „Eredj onnan, hadd lopok már én is!”
2020. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!