Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj Budaházy Eddával és...

Mi a baj Budaházy Eddával és a véleményével?

Figyelt kérdés

Néztem ahogy beszélt Zsoltival.

Mit nem mondjak nincs igaza pár dologba.


Viszont az is egy vélemény amit ő mond, nem arról szól a liberalizmus, hogy elfogadjuk a másként gondolkozókat is? Látom sok helyen már a fejét vennék.



#elfogadáa
2020. szept. 6. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Voltaire korában valóban így vélekedett a liberalizmus, csak azóta kifejlődött egy olyan tudományág, hogy pszichológia, és rájöttek, hogy az embernek nem csak késsel, korbáccsal, és ököllel, hanem szavakkal is lehet ártani.


A szavak képesek félelmet, gyűlöletet, traumát generálni.


Éppezért a mai liberálisok már azt vallják, hogy bizonyos fajta megnyilvánulásokat tiltani kell a közjó érdekében.

2020. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem semmi, engem szórakoztat.
2020. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a legtöbb embernek nem a véleményével volt baja, hanem azzal, ahogy azt előadta. Értelmes vita helyett 50 perc anyázást és b*zizást hallhattunk.
2020. szept. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Abody ***** válasza:
79%

Az első írására még hozzátenném, hogy ja, a tolerancia paradoxona, hogy ahhoz, hogy ténylegesen szabad legyen a társadalmunk, nem lehetünk toleránsak bizonyos intoleráns nézetekkel szemben, mert az ezeket vallókat csak addig érdekli a szabadság, amíg az ő oldaluk szabadon hangoztathatja a véleményét. Gondolj itt a Richard Spencer féle neonácikra, akik burkoltan, vagy nem burkoltan, egész társadalmi rétegeket irtanának ki, ha lenne rá hatalmuk, de mivel nincs, csak beszélni tudnak arról, hogy mennyivel feljebb való a fehér ember, stb.


Amúgy Eddát senki nem hallgattatta el, ugyanúgy mondhat mindent, az, hogy mások megmondják, hogy egy szar ember, ugyanolyan véleménynyilvánítás. Ha rendezvényekre nem engedik be, az egy privát esemény, te se akarnád, hogy a szalagavatós bulidba bejöjjenek emberek másik suliból.


Egyébként meg a vitában azokat a statisztikai és egyéb dolgokat, amiket mondott meg mindet a valagából húzta ki, most az, hogy Zsolt nem tudta ott helyben megcáfolni ezeket, úgy, hogy még csak egy kutatást sem idézett, nem jelent semmit. Ami a globalista kultúrháborút illeti, ez meg csak alufólia sisakos összeesküvés elmélet, vártam, hogy mikor tereli bele a zsidókat, meg a fehér ember kiirtását.

2020. szept. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

"Éppezért a mai liberálisok már azt vallják, hogy bizonyos fajta megnyilvánulásokat tiltani kell a közjó érdekében."


Tehát akkor a liberálisok kisajátítják maguknak a jogot hogy ők mondják ki mit mondhat és mit nem, értem... ez aztán a szólás szabadság.


"nem lehetünk toleránsak bizonyos intoleráns nézetekkel szemben, mert az ezeket vallókat csak addig érdekli a szabadság, amíg az ő oldaluk szabadon hangoztathatja a véleményét. Gondolj itt a Richard Spencer féle neonácikra, akik burkoltan, vagy nem burkoltan, egész társadalmi rétegeket irtanának ki, ha lenne rá hatalmuk, de mivel nincs, csak beszélni tudnak arról, hogy mennyivel feljebb való a fehér ember, stb."


Hol vannak neked neonácik? Milyen politikai hatalmat képviselnek a 21. században? Jah semmilyet, viszont az ész nélküli nácizás jó arra hogy eltereld a figyelmet sokkal fontosabb és valóban létező problémákról. Mi a helyzet az antifákkal akik valóban léteznek, az utcán masíroznak fekete bakancsokkal és más politikai véleményűeket bántalmaznak az utcán? Ők a neonácikkal ellentétben komplett városokat gyújtanak fel, fosztogatnak és van mögöttük komoly liberális hátszél is. Ők is lazán kiirtanák a nekik nem tetsző egyéneket, ez ellen is felemeled a szavad? Vagy a nyíltan rasszista BLM ellen is?

2020. szept. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
A magukat liberálisnak nevezők valójában a leginkább diktatúrapártiak. Ők mindenkit elhallgattatnának, aki nem ért velük egyet.
2020. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet meghallgatni a műsort?
2020. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Abody ***** válasza:
74%

#7 https://www.youtube.com/watch?v=Q_NzoOfLBoM


#5 Az antifa szó szerint nem egy szervezet tagokkal, akárki antifának vallhatja magát, és becsatlakozhat a vonulásaikba feketébe öltözve. A gyújtogatásról annyit, hogy neked többet ér néhány biztosítás alatt lévő üzlet, mint emberi életek. Amúgy meg mint mondtam, akárki odaverődhet egy százezres tüntetéshez, lesznek akik lopni, meg rongálni akarnak, különösen olyanok, akik rossz színben akarják feltüntetni a tüntetést.


Edda meg eléggé erősen nyomatta a hipernacionalista, hipertradicionalista agyhalott retorikát, szerintem nem sokban különbözne a véleménye Spencerrel, talán az utóbbi csak kevésbé burkolja a céljait

2020. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

"Az antifa szó szerint nem egy szervezet tagokkal, akárki antifának vallhatja magát, és becsatlakozhat a vonulásaikba feketébe öltözve"


Ettől még liberálisoknak vallják magukat és terrorizálják a másként gondolkodókat.


"A gyújtogatásról annyit, hogy neked többet ér néhány biztosítás alatt lévő üzlet, mint emberi életek. "


Kiváncsi lennék mit szólnál ha a te üzletedet, kocsidat gyújtanák fel pl jobboldaliak, szerintem a leghangosabban hisztiznél a rendőrségért. Az emberéletekről meg annyit hogy a libsi antifa itt pl egy többgyerekes édesanyát gyilkolt meg:

[link]


A bűne az volt hogy "minden élet számít".


"Amúgy meg mint mondtam, akárki odaverődhet egy százezres tüntetéshez, lesznek akik lopni, meg rongálni akarnak, különösen olyanok, akik rossz színben akarják feltüntetni a tüntetést."


Ez a véleményed a 2006-os tüntetőkről is? Ezt mondanád akkor is ha Trump hívei őrjöngenének az utcán?

2020. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kár volt a blm-et és az antifát idehozni. Ők sokat tettek azért, hogy
2020. szept. 7. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!