Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a MKKP nem hajlandó támogatni az összelenzéki összefogást?

Figyelt kérdés

A Magyar Kétfarkú Kutya Párt nem hajlandó támogatni az összelenzéki összefogást,pedig már az MSZP-nél is nagyobb a támogatotságuk.


"Most lesz az ellenzéknek a legtöbb esélye győzni. Megtörtént a csoda az önkormányzatin. Simán szavaztak a jobbikosok a DK-sra, meg fordítva. Mi most is külön fogunk indulni. Ismerve a Jobbik múltját, mind az MSZP és a DK múltját továbbra sem tudok velük összefogni. Tényleg nem azért csináltam pártot, hogy ilyen figurákat hatalomra segítsek.„


Link: [link]


Őket is beszervezte a fidesz?



2020. szept. 7. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
#10 sértegetés helyett nyugodtan megcáfolhatsz. Az alacsony támogatottságú pártokra leadott szavazatok melyik pártot fogják támogatni? Ha ők nem akarnak összefogni, akkor így jó nekik, csak akkor nem értem miért nevezik ellenzéknek magukat ? Üres ígéretek bárki tud tenni , én is, aztán amikor a cselekvésen a sor az elvekre hivatkozva nem tesznek semmit . És ezt úgy írom, hogy szimpatizálok a kétfarkúakkal . Az LMP is ugyanezt eljátszotta az előző választás előtt, ki is derültek dolgok, pedig velük is szimpatizáltam. Szóval én valahogy nem tudok már ezeknek a hangzatos elveknek hinni politikusok szájából .. vagy le akarja váltani a fideszt valaki, vagy nem . Két választás közt meg megy a hülyítés, hogy így meg úgy kell eltakarítani a fideszt :D nevetséges . Ha így jó nekik, hát lelkük rajta, de akkor ne nevezzék ellenzéknek magukat,a 2/3-ot nem lehet ellensúlyozni
2020. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

#11 Az, hogy ellenzéki egy párt, nem azt jelenti, hogy az összes többi ellenzéki párttal egyet kell, hogy értsen. A Mi Hazánk is ellenzéki, mégsem ért egyet a libsikkel. Az MKKP pedig eleve viccpártként jött létre, nem azért, hogy egyik vagy másik oldalt támogassa.

Arról nem is beszélve, hogy a libsi szalonellenzék semmivel nem különb, mint a Fidesz.

2020. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%
Egy viccpártnak miért kellene állást foglalnia?
2020. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!