Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal egy neonáci,...

A baloldal egy neonáci, rasszista jelöltet támogat?

Figyelt kérdés

A Borsodi időközi választásokon a baloldali ellenzék beállt Bíró László, jobbikos polgármesterjelölt mögé aki rasszista, gyűlölködő, antiszemita kijelentéseket tett. Többek között "Judapestnek" nevezte Budapestet és még lehetne sorolni.


[link]

[link]

[link]


Az elvileg demokratikus ellenzék miért támogat egy ilyen embert?

Én nem vagyok fideszes, sőt éppen ellenkezőleg, mindig is a baloldallal szimpatizáltam de ez már tűrhetetlen, hogy így összebútoroztak a Jobbikkal.



2020. szept. 8. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
"Baloldali ellenzék" Mióta számít minden baloldalinak, ami nem Fidesz?
2020. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted Borsodban kinek lenne esélye legyőzni a Fideszt, talán egy liberálisnak akik gondolkoznak?

Jól van ez így hogy alapjaiban változás legyen végre.

2020. szept. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Wikipédia:2011-es adatok szerint a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 6. sz. választókerületben 100 831 ember él; közülük 78 916 felnőtt, 48 234 férfi és 52 597 nő. A lakosok közül 9358 diplomás, 32 211 érettségizett és 73 397 végezte el az általános iskolát.[7]..


Nem épp az ország legtanultabb megyéje..Az egyszerű mint a bot naiv embereket meg a legkönnyebb megvezetni.Az meg hogy szavazhat is a demokracia megcsúfolása..Többség a szó ertelmét nem érti..Pont az ilyen tanulatlan panelréteg nyitott mindenfajta antiszemita hajlamra..A saját nyomorukat másra vetitik ki..Táptalaja a Jobbiknak..Az meg hogy egy baloldali szolidáris,állitólag demokrata értékrendű ember Biró Laci g.cijét nyeli csak hogy +1 képviselő legyen a parlamentben már röhejes..A 2/3 amúgy simcs veszélyben mert a nemzetiségi is a Fidesszel szavaz..Ahogy a Mi Hazánk is nemzeti kérdésekben..Annyi hogy az ország egyig legtanulatlanabb redneck-ek által lakott vidéke olyan embert jutatta a parlamentbe ami a '40-es évek Németországába volt divat..Ezért kötném érettsegihez vagy diplomához és vagyoni cenzushoz/esetleg IQ teszttel kivaltható/ a szavazást..Nehogy már az ország gazdaságát befolyasoló dolgokról egy olyan suttyó redneck szavazzón aki csoda ha írni emg olvasni tud s a 8 általánost megcsinálta..

2020. okt. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad van..Nem hiába a legfejlettebb s legtanultabb megyék /Budapesteb is/ vannak többségében jobboldali irányítás alatt..A diplomások tudnak gondolkodni..Nem lehet őket megvenni 1 kiló almáért..
2020. okt. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én baloldali ember vagyok de inkább nem megyek szavazni..A lelkiismeretem többet ér ,mint hogy erre a náci szemét kutyára szavazzak..
2020. okt. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13-as.:Végre valaki leírta a lényeget!
2020. okt. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Náci csak az lehet, aki az Nsdap tagja.

Ma már nem is élnek nácik, legfeljebb néhány 90-100 éves idős bácsi.

2020. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!