Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Telexesek miért ilyen...

A Telexesek miért ilyen kapzsik, hogy 2990 ft-nál kisebb rendszeres támogatást el sem fogadnak?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve látom a telex oldalán a támogatási opciókat. Egyből a havi 6000 ft-re dob rá, de 3000-nél kisebb összegre lehetőség sincsen. Egyszeri támogatásnál pedig egyből 20 000 ft-t javasol, de 9900 a legkisebb előre beírt összeg.


Szerintetek kicsit nem bizar az, ahogy a telex képzeli el az olvasói támogatásokat?



2020. szept. 9. 10:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

#9: Gyurcsány egy köztudottan bukott politikus. Hogy a pártja jelenleg a legerősebb ellenzéki párt, az épp elég nagy baj, de nem értem az index szempontjából ez most miért lényeges.

Nem baj a kérdés, csak próbáltam megválaszolni és kifejezni, hogy szerintem egy kicsit kötekedősre sikerült. De ettől még minden jogod megvolt feltenni ezt a kérdést :)

2020. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, havonta te mennyivel támogatod a Ripost-ot, a Lokal-t, a 888.hu-t, Origo-t?

Megkérdeznek téged erről?

Dönthetsz úgy is, hogy te nem akarsz erre pénzt adni?

2020. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Molyember ***** válasza:
100%
Csak rendszeresnél háromezer az alsó határ, egyszeri támogatásnál akár egy ezrest is beírhatsz.
2020. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Fura valóban, de most belegondolok, hogy a kormánypárti médiákhoz özönlenek a milliárdok én biztos vagyok benne, hogy sokkal többel támogatom a fidesz médiát az adómból mint amit emezek kérnek.
2020. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb összeget is tudsz. Beállítod a havi utalást a NetBankodra és kész. :)
2020. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvastad volna az oldalukon mit írnak, akkor láttad volna miért az alsó limit. És hogy hogyan lehet mégis kevesebbel is támogatni őket.


Ahogy többen leírták, nem kell támogatnod őket, nem muszáj mint a Pesti Srácokat, 888.hu-t, Origo-t, stb. A lényeg, hogy nem kapzsik: csak azoktól kérnek támogatást, aki megengedheti magának.


Onnan tudni, hogy valaki propaganda célból ír ki egy kérdést, hogy a kérdésbe belefoglalja röviden a propaganda elemeket is.

2020. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Igazából már az a szánalmas, hogy így kezdik, támogass, bár az még szánalmasabb, hogy van aki meg is teszi, egy normális világban úgy kezdődne a dolog, hogy előbb letesznek valamit az asztalra, és akkor utána kérik, hogy aki szeretné támogassa.


De ha már itt tartunk, építenék egy új autógyárat, egy teljesen új világmárkával, támogat valaki?

2020. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Molyember ***** válasza:
81%

17-es, gondolom, neked egészen tegnap estig nem volt interneted, ezért megfogom a kezed, és segítek: ők a régi Indexben dolgoztak, amíg a Fidesz meg nem próbálta elhallgattatni őket. Csinálhatták volna tovább gyáván, meghunyászkodva, de inkább felmondtak, hogy csináljanak egy saját újságot, amibe nem szól bele a kormány. Az induláshoz pénz kell, sok pénz, és mivel az elmúlt húsz évben ők építették fel a legjelentősebb magyar hírportált, így mondhatjuk, hogy a támogatásért cserébe már régen "letettek valamit az asztalra".

Téged nem támogatna senki, mert nem hinnék az emberek, hogy képes vagy autót gyártani, de ezek az újságírók már bizonyítottak.

Így már érted? Ha bármi kérdésed van még, nyugodtan tedd fel. Hiszek benne, hogy a kormánymédiából szerzett tájékozatlanság gyógyítható, csak türelem kell hozzá.

2020. szept. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy honnan jöttek, épp ezért írtam, tegyenek először le valamit az asztalra, a portál már ott van, a domain megvan nekik, mi tartja őket vissza, hogy tartalmat tegyenek rá?
2020. szept. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Micimacko67 ***** válasza:
86%

#19-es, mondjuk a szükséges infrastruktúra hiánya...

Iroda, informatikai eszközök,stb...nem árt, ha ezekre előre megvan a szükséges összeg...

2020. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!