Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Telexesek miért ilyen...

A Telexesek miért ilyen kapzsik, hogy 2990 ft-nál kisebb rendszeres támogatást el sem fogadnak?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve látom a telex oldalán a támogatási opciókat. Egyből a havi 6000 ft-re dob rá, de 3000-nél kisebb összegre lehetőség sincsen. Egyszeri támogatásnál pedig egyből 20 000 ft-t javasol, de 9900 a legkisebb előre beírt összeg.


Szerintetek kicsit nem bizar az, ahogy a telex képzeli el az olvasói támogatásokat?



2020. szept. 9. 10:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
Én már azon is jót röhögtem, hogy pártatlannak vallják magukat:D
2020. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem a problémát. Nem kötelező támogatni, ez csak egy lehetőség. Én sem támogattam.

Egyébként gondolom a díjak miatt nem nagyon éri meg ennél kisebb összeget fogadni.

2020. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
15%

2.

Hagyjuk már ezt a kajli dumát.:D

Imádom, amikor a libsi játssza a hülyét.

2020. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#2/2

Kisebb összegért ők nem hajolnak le, mégsem ők a netflix vagy a spotify esetleg a The New York Time vagy a The Guardian, hogy apró pénzekkel bajlódjanak.


Illetve ez a #Nem tetszik, nem kell nézni tipusú válasznak sok értelme nincs, de mindenre rá lehet vágni, mint beszélgetést ellehetetleníő mottót.

2020. szept. 9. 10:59
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
#3: Először is nem vagyok libsi, másodszor pedig szerintem a kérdés hülyeség illetve irreleváns. Adott egy oldal amit lehet támogatni, aki akarja támogatja, aki meg nem az nem. Semmi értelmét nem látom ebbe belemászni és kötekedni a nagy semmin.
2020. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
#4: Nem mindenre, mert ha valami téged is érint, például bevezetnek egy új adófajtát, arról jogosan panaszkodhatsz. Erről is, de ez így nekem csak kötekedésnek tűnik.
2020. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%

"Semmi értelmét nem látom"


Mert ehhez kellene egy kis józan ész is.

Ezzel nem rendelkezel, mert ha rendelkeznél, felfognád, hogy ellentmondásos az egész index vagy telex című műsor.

Telesírják a világot, hogy Magyarországon minden ember létminimum alatt él, aztán 3000 forint alatt szóba se állnak veled

2020. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

"Ezzel nem rendelkezel, mert ha rendelkeznél, felfognád, hogy ellentmondásos az egész index vagy telex című műsor."

Tévedsz, én alapból nem tartottam jó ötletnek a tömeges felmondásukat sem. Persze lehetett olyasmi is a háttérben amiről nem tudunk, de az alapján ami nyilvánosságra került, szerintem fölösleges volt egy ekkora balhét csinálni.

2020. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#6/8

Pedig pont a legjelentősebb ellenzéki politikus, a legerősebb ellenzéki párt vezetője mondta 2006-ban: "El lehet menni Magyarországról".

2020. szept. 9. 11:39
 10/24 A kérdező kommentje:
Amúgy ha már ez a hitvallásotok akkor: ha nem tetszik a kérdés, nem kell kommentelni!
2020. szept. 9. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!