Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Telexesek miért ilyen...

A Telexesek miért ilyen kapzsik, hogy 2990 ft-nál kisebb rendszeres támogatást el sem fogadnak?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve látom a telex oldalán a támogatási opciókat. Egyből a havi 6000 ft-re dob rá, de 3000-nél kisebb összegre lehetőség sincsen. Egyszeri támogatásnál pedig egyből 20 000 ft-t javasol, de 9900 a legkisebb előre beírt összeg.


Szerintetek kicsit nem bizar az, ahogy a telex képzeli el az olvasói támogatásokat?



2020. szept. 9. 10:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mai világban... ?
2020. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Én 500 forintot szívesen adtam volna nekik, ugyanúgy, ahogy a wikipédia is hasonló méretű összeget kért (egy kávé árát...). Alapvetően ami a fő problémám ezzel, hogy megnyitottam a weboldalt és nézem a javasolt összegeket és ha adnék pénzt, még én érezném rosszul magamat, hogy ők 10 000 meg 50 000 forintokat várnak én meg lebegtetem a II. Rákóczi Ferences pénzt nekik... Talán ennek annyi a célja, hogy inkább a "kemény mag" fizessen nagy összegeket, mint a tömeg kis összegeket, mert kiszámolták és jobban jönnek ki így, nem tudom.


Röviden, tömören én nem fogok begépelni egy, a javasoltnál 20-szor kisebb összeget, mert ebből azt érzem, hogy nem az én támogatásomra van szükségük, hanem azokéra, akik képesek az 50k-t kirántani a farzsebből. Én meg inkább ne is támogassam őket, mert az nem lényeges.

2020. szept. 11. 12:35
 23/24 A kérdező kommentje:
Szóval az 500 forintos emberekkel ők nem foglalkoznak és nekik nem kell az a pénz, nem írtak rá előre egy gombot, nem koptatták a kezüket azzal, hogy a csóróknak (vagy hát azoknak, akik szűkmarkúabbak) fogadják az adományaikat. Ez elszomorító és felháborító szerintem. Főleg egy olyan országban, ami nem arról híres, hogy szórja a pénzt mindenfelé.
2020. szept. 11. 12:38
 24/24 Molyember ***** válasza:
100%

Elsőre is értettük, neked most a Telex ellen kell hangolnod az embereket, és nem is találhattál volna jobbat annál, mint hogy ezek a szemetek semmibe nézik a szegényeket, stb.

1: senki se kötelezett arra, hogy támogasd őkez.

2: mint írtuk, adhattál volna egyszeri támogatásként kevesebbet is, mint amiket előre beírtak.

3: egy kávé áráért cserébe nem várhatsz valódi újságírást 2020-ban. Az állam meg csak a saját, "független" lapjaiban reklámoz, így marad az, hogy vagy az emberek fizetnek érte, vagy nem működik.

Egyelőre több mint 29 ezren támogatták őket, annak ellenére, hogy az előre beírt összegek tényleg soknak tűnnek magyar viszonylatban.

Érdekes lenne megnézni, hogy pl. az Origo mire menne állami hirdetések nélkül, olvasói támogatásokból. :)

2020. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!