Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok, 2006-ba...

Árokpart kérdése:

Fidesz szimpatizánsok, 2006-ban mi civil tüntetők nem csalódtatok, csalódtunk most egy kicsit a kormány ezen intézkedése kapcsán?

Figyelt kérdés
Ma került napvilágra, hogy még az életmentő orvosi ellátás sem lesz ingyenes Magyarországon. Annak idején hónapokig tüntettünk 2006-ban, majd az azt követően a Gyurcsány féle vizitdíj, egészségügyi reformjai ellen most meg a Fidesz hoz meg olyan döntést amelyet nemhogy Gyurcsány, de még Bokros Lajos gyomra sem vett volna be. Nem kellene kimennünk demonstrálni, hogy vonják ezt vissza és megfelelően szakértelemmel hozzák meg az egészségügy valóban szükséges reformját?
2020. szept. 10. 12:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Linkeljél valami hiteles forrásból.
2020. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Sajnos a legtöbb újság írja. HVG, Szemle, Szakszervezetk. hu weboldala, napi.hu . Én is abban reménykedtem, hogy esetleg ellenzéki vaklárma, de sajnos úgy néz ki, hogy nem. Ha a Google-ba beütöd mindenhol kidobja.
2020. szept. 10. 12:24
 3/30 anonim ***** válasza:
38%
Beírtam, nem dobott ki egyet sem.
2020. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én úgy írtam be, hogy életmentő sürgősségi beavatkozás ingyenes és úgy kidobta.
2020. szept. 10. 12:29
 5/30 anonim ***** válasza:
63%

Csak a mondat végét felejtetted le:

"a tb-adósoknak"


Gyűlölöm a fideszt, mint a xart, mert korrupt szénbányába való szemétláda az összes, de ez konkrétan egy tetszetős döntés.

2020. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
51%

Kamu, az életmentő vagy sürgős műtét is TB alapú.


Vagy te véletlenül nem más cikket olvastál félre?

2020. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
61%

Kedves első hozzászóló!

Neked mi számít hiteles forrásnak?

Origo és társai?

2020. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Értelmezted, amit olvastál? Ha igen, mi ezzel a baj? Évtizedek öta így kellene műköz a tb-nek.
2020. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

"Annak idején hónapokig tüntettünk 2006-ban, majd az azt követően a Gyurcsány féle vizitdíj"


Hát pont nem amiatt ment a tüntetés, de ne zavarjon. Vizitdíjat csak a Fideszesek akarták megszüntetni, csak azért, mert Gyurcsány. Igaz, hogy az ország többsége könyörgött maradjon, mert orbitálisan nagy reformot sikerült véletlenül végrehajtaniuk velük és eltüntették vele a háziorvosi rendelőkben unatkozó vénasszonyokat.


De ezen kívül is teljesen más okai voltak a tüntetéseknek amiért felbuzdították az embereket, hogy törjenek, zúzzanak.

Orbán azt akarta kiharcolni, hogy a lehető legnagyobb legyen a rendőri megtorlás, ezzel próbálva kiharcolni a kormány lemondatását és újraválasztást kiírni.

Fecóék meg azt akarták, hogy a lehető legnagyobb káoszt okozzák a tüntetők, ezt kihasználva meg válsághelyzetet rendeljenek el.

Emiatt küldte mindkét oldal a provokátorait be a tüntetők közé. Csak egy példa: Tomcat először még az '56osok fattyainak hívta a tüntetőket, rá pár napra már bőszen tüntetett ő is, szónokolt a tüntetőknek, stb.

2020. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%

Ja, meg amit írtak előttem a TB-adósoknak nem lesz ingyenes már semmi, amit évek óta meg kellett volna már lépni.

Havi 7000Ft. Ennyit nem hajlandóak sokan, főleg a cigók legalja maguk fizetni, emiatt megy most ajvékolás, mert most már nem lesz az, hogy mindenért ingyen ellátják őket, mi meg fizessük ki nekik. Tévedés ne essék, eddig se volt TBjük, csak a költségeket egyszerűen nem tudták behajtani rajtuk, emiatt az adott kórház a TBből meg a kórház költségvetéséből fizette ki az orvosokat, stbket belőle. Most ez szűnik meg.

2020. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!