Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz-szimpatizánsok...

A Fidesz-szimpatizánsok hogyan értékelik, hogy a kormány politikai plakátokat fest le, miközben a Fidesz a kormány nevében, közpénzen nyugodtan hirdethet?

Figyelt kérdés

[link]


Már alapból visszás, hogy a Fidesz politikai nézeteket terjeszthet, politikai véleményt mondhat a kormány nevében, az adófizetők pénzén, "társadalmi célú hirdetés" címen. De hogy ezt csak a Fidesz és holdudvara teheti meg, azt nem tudom, hogy lehet elfogadni, még ha Fidesz-szimpatizáns is valaki.


Tudom, kicsit régebbi a téma, már amikor a plakáttörvényt megszavazták, lényegében kiderült, hogy ilyen akciók lesznek, de azért mégis nagyon durva ezt élőben látni. Tényleg elég "komcsi" módszer, magát a módszert sem értem, miért kell sürgősen kiszállni és festeni.


2017. nov. 10. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Had hirdessenek, tudja meg mindenki milyen gonosz Soros György!

A Fidesz hatalmi időszaka alatt többet fejlődött az ország mint a előtte a rendszerváltás óta összesen.

2017. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen irreleváns, mennyit fejlődött az ország, hiszen nem erről szól a kérdés. Soros Györgyöt meg nyugodtan szidja a Fidesz, saját pénzen, saját arculattal, nem pedig a kormány nevében, hivatalos formába csomagolva, közpénzen. És persze emellett akkor ne szedegessék le az ellenzéki plakátokat sem pártállami módszerekkel.
2017. nov. 10. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Kampány időszakon kívül, ha jól tudom tilos kampányolni, tehát nagyon jól teszik, hogy lefestik.

A kampányidőszak a válaszás kihirdetésétől a választás napjáig tart, akkor lehet, most nem lehet.

Kb. januárban ki szokták hirdetni mikor lesz a választás, azt illene megvárni.

2017. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

bezzeg az MSZP idején a PÁRT pénzéből ment a propaganda


most meg valahogy nem :)


az biztos nem közpénz volt, arra gondolni sem merek

2017. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3#


Ahhoz képest a Fidesz kampányolhat...

2017. nov. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A CÖF pl. mi nap kapott fél millárdot a Vityától hogy kampányolja a Fideszt.


Vagy pl. Andy Vajna megkapta az összes magyar kaszinót, cserébe Vajna úr felvásárolta a Tv2-őt, és az ellenzékről hazudozik és a Fideszt ajnározza a nap 24 órájában.



Habony Árpád és Mészáros is úgyszintén kapott 1 kis zsebpénzt a Viktátortól, cserébe ők is médiafelületek 100-ait vásárolták fel, és a párt szavait nyomatják ott reggel, délben és este. (rádió, internetes portál, újság...)



És eközben az ellenzéki plakátokat, amik a pártok tulajdonát képezik, rendőrökkel tépetik le a helyükből, fittyet hányva arra hogy ez magán tulajdon, hogy ez bűncselekmény. De ebben az országban Orbán Viktor csicskái mindent megtehetnek annak érdekében hogy minél több hazugság legyen a köztudatban az ellenzéki pártokról, és az igazságból amit a Fidesz összelopkod, minél több legyen elhallgatva.

2017. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ferenc József: Jogos a felvetés, a Fidesz se kampányoljon, se civil szervezet a nevében. Én a Soros plakátokat is leszedetném.

Januártól áprilisig lesz idő a kampányra, akkor kéne csinálni ezeket.

2017. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"és az ellenzékről hazudozik"


ja, mert róluk aztán nagyon kell hazudni

az a sok szent ember

2017. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 4


Hagyjuk már a folytonos MSZP-zést (meg Gyurcsányozást), én biztos nem mondtam, hogy ők jók voltak.


# 7


De pont ez a baj, hogy azt meg ők döntik el, mi a politikai plakát, és mi nem. Így a Fidesz Soros-kampánya közérdekű tájékoztatásnak minősül, kormányzati pénzből, a kormány nevében, holott se nem közérdekű, se nem tájékoztatás.

2017. nov. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!