Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az állandóan komcsizó Kövér László 1988 előtt MSZMP-s volt?

Figyelt kérdés
Szerintem tök gáz!

2020. szept. 12. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az egész bagázs az volt.
2020. szept. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Vót má! Unalmas má.



K mondta? “Nekem, hogy magyar, nem jelent semmit?”


Na ez a tök gáz!

2020. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Az gázabb, hogy azóta se lett belőle Sovány László.
2020. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem ő az egyetlen ilyen a Fideszből
2020. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ennél még gázabb az a kommunista politika (államosítások, fékek és ellensúlyok leépítése, piacellenesség, populizmus stb., stb.), amit 2010 óta folytatnak. Valójában ők a kommunisták moszkovita szárnyának szellemi utódjai.
2020. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Miért lenne feltűnő? Lásd a másik "agyast", aki Soros pėnzén tanult, és most tök ellene hangolja a népet.

Kutyából lesz szalonna.

2020. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem utódai,most is moszkoviták. A különbség az, hogy annak idején titokban tették (nemvolt akkora sikk a tömegnek, csak muszáj volt), ma nyilvánosan dicsekedve (mert most sikk a tömeg egy jól definiálható részének).
2020. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon gáz. De ugye a kormánypropaganda médiumok erről nem beszélnek, mert a végén kitörne róla a botrány a fideszesek között...


Kedvencem amúgy az, amikor Dobrev Klárát azzal támadják, hogy a nagyapja egy mocskos komcsi volt, de arról már nem beszélnek, hogy bizony nekik is erősen közük volt a szocihoz:D

2020. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Pontosítsunk: 1986-ban fél éven át MSZMP KB Társadalomtudományi Intézetének ifjúságkutató csoportjában dolgozott tudományos segédmunkatársként.
2020. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

9-es: komcsi volt a javából - már ha a komcsiknak van egyáltalán java - hiába próbálod bagatellizálni!

Vezértrutymó volt abban a ifjúkommunista hardában, ahonnan engem anno kizártak!

Nem őt, engem! Érted?

Őket mért nem zárták ki???

Mert - Gyurcsánnyal együtt - még a seggük is vörös volt, és az is maradt!

2020. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!