Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Középiskolában nem barátkoztak...

Istvanka1991 kérdése:

Középiskolában nem barátkoztak velem a kinézetem miatt . Szinte állandóan vörös volt a szemem mivel sokat ültem gép előtt . Később elmondta egyik osztálytársam hogy azert nem barátkozott velem mert azt hitte drogozom . Nagyon bánt . Vélemenyek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Idióta voltál. Gondolom változtattál azóta az életstílusodon, és már nem ülsz non-stop a gép előtt. Ha igen, akkor mégis mire számítasz?
2017. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fulár ***** válasza:
95%

Öszintén sajnálom!Én sohasem a kinézete alapján ítéltem meg valakit!

De mint ahogy írtad középsulis eset.Vagyis még félig gyerekek vagytok.A felnótt életben/legalàbbis normàlis emberek között)azért ez már máshogy működik.

2017. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem igaz szerintem. Nekem is mindig be van gyulladva a szemem. Manapság elég megszokott jelenség, mert sokan gépeznek a kelleténél többet.

Senki nem hitte még emiatt, hogy drogozom.

2017. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy bánt. Az ember elvárná az oszttársaitól, hogy nyíltak legyenek, tehát akár rá is kérdezhettek volna, de nem tették.

Pl félrehívott volna valamelyik, és simán rákérdez.

Az ő bajuk hogy ilyen alamusziak.

Viszont ami téged illet, kritizálható, hogy nem vetted észre, illetve nem derítetted ki, miért is nem barátkoznak veled?

Az embernek nem csak úgy kell törődnie magával, hogy rendszeresen tisztálkodik.

2017. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
vagy nagyon elit suliba járhattál vagy ez csak kifogás, habi duma
2017. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolások körében nagyon megy a kirekesztés. Ha valamelyik gyerek nem olyan, mint a többi kirekesztés áldozatává válhat, ezért is a sok egyformán feloltozott, egyforma hajú kamasz. Ekkor még ritkan rendelkeznek önálló véleménnyel a gyerekek. A média a család az ismerősök a társas kapcsolatok mind mind befolyásolják őket. Valószínűleg a drogozás az illető ismerősöd családi, baráti körében meglehetősen megvetendő dolognak számít. Sokszor hallhatta, hogy mennyire rossz dolog. Illetve a rengeteg drogprevencios előadás. Nyilván rengeteg rossz dologgal jár, ha valaki drogfogyasztó, ezért egy ilyen kamaszkorban lévő középiskolás simán megijedhetett és ezért nem baratkozott veled. De mi a helyzet a többiekkel, ők is ezért nem baratkoztak veled?
2017. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nemcsak a kinézeteddel lehetett a probléma. Már csak abból gondolom, hogy legalább huszadszorra emelted ki ezt az egy nyomorult kérdést. Fura vagy.
2017. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez tényleg ekkora kulcsfontosságú kérdés?

Veszek neked egy nyanvadt szemcseppet és megoldódik minden ha ezt a kérdést nem kell többé olvasni.

Velem tényleg azért nem foglalkoztak mert mindig be voltam állva, mégis leszarom mit gondol egy csapat akik barátságáért én sem törtem magam.

Most komolyan mi érteme gimis nem létező kapcsolatokon rágódni? 100-szor kiemelni ezt a kérdést?

Szerintem neked súlyosabb bajod van ennél.

2017. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!