Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai jó polgármester volt?

Borkai jó polgármester volt?

Figyelt kérdés
Most a botránytól teljesen függetlenül, kizárólag a teljesítményre koncentrálva. Azért azt nem lehet kétségbe vonni, hogy Győr az ország egyik, ha nem legdinamikusabban fejlődő városa lett, persze ezt sokan az Audival és a földrajzi elhelyezkedéssel magyarázzák, de gondolom azért Borkainak is volt szerepe benne.

2020. szept. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen az volt XDDDDD
2020. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Középszerű volt.
2020. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
4x választották meg polgármesternek.
2020. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
53%

Inkább abban volt sikeres, hogy mások sikereit a sajátjaként állítsa be, de a nagy "Borkai csomag" ami naggyá tette Győrt - nos, ilyen soha nem létezett, a csávó alapvetően alkalmatlan volt innovatív gondolkodásra és tervezésre, amolyan kirakatembernek volt jó, míg mások a háttérben kitalálják mit kéne csinálni.

Igaz, már pusztán az a tény, hogy nem akadályozta a szakemberek munkáját saját mániáinak önálló megvalósítási kísérleteivel bőven sok magyar polgármester elé helyezi.

2020. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Aug.17-én már föltetted ezt a kérdést, kicsi trollom.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


Írtam is rá szép hosszú választ, olvasd el újra, ha érdekel.

2020. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Az utcákat, tereket szépen megújította, főleg a belváros és környékén. Győrben az iparűzési adót is levitte így nagyon megéri a cégeknek itt lenni. Rendezett egy ifjúsági olimpiát, új uszoda épült mellette torna csarnok, teljesen megújult a Magvasi Sportcsarnok is a kézilabdásoknak, mondhatni a sportéletet nagyon felpezsdítette. Sok mindent persze köszönhető az Audinak meg az ezzel járó sok pénznek, meg annak is, hogy a Fidesz van kormányon és velük nagyon jóban volt a Borkai. Összességében szerintem egy jó polgármester volt, de azért még van hová fejlődni Győrben.
2020. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen böszme sok pénzből sokan többet kihoztak volna.


Rengeteg területet letérköveztek ez tény, de a vízelvezetés nem megoldott. A kő nem issza el.


Mondjuk, hogy a lakosok mennyire kíváncsiak ifjúsági vizes sportolókra nem tudom. Lement az esemény, ennyi. Azért ezt nézni nem egy akkora élmény faktor, főleg aki nem érintett, szerintem nem is az itteniek voltak erre kíváncsiak. Rengeteg épület felépült, a legtöbbről azt se tudom mi lett belőle.


Amikor ott volt a vállalkozásom nem tűnt fel a fene alacsony iparűzési adó, ha jól emlékszem 1.8% volt a maximálisan kivethető 2% -ból.


Szerintem a Dézsi messze értelmesebben intézi a dolgokat. Mintha jobban foglalkozna az egész várossal, jó sokan élnek panel meg tégla társasházban akiknek a saját környezetük fontos, nem a vizes sportok meg a belvárosi térkő.

2020. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Persze, annyira mindenét a népnek adta, hogy még rendes zoknira se futotta, hogy abban dughassa a luxusprostikat a luxusyachton. :,(
2020. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!