Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen megosztott a...

Miért ilyen megosztott a magyar nép?

Figyelt kérdés
Én azt látom egyre inkább, hogy mindenki ellensége a másiknak, az idősebbek a fiataloknak, a tehetősebbek a szegényeknek,egyik nemzetiség a másiknak, vallások ugranak össze, stb. Ott gáncsolja mindenki a másikat ahol tudja lásd munkahelyek, hivatalok, iskolák,stb. Olyan rossz a közhangulat manapság, hogy az már szinte tapintható a levegőben. Hogy akarjuk, hogy bármi is változzon vagy jobb legyen, ha ennyire képtelenek vagyunk összefogni, kiállni egymásért és az országunkért? Kinek jó az, hogy ennyire tagolt, széthúzó a magyar? Más is érzi ezt?

2020. szept. 14. 02:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Igen 10-es.


Idejöttek pl. a jászok is.


Na, ők is olyanok, hogy az ember egy büdös szót sem szól, de ők már kötözködnek az emberrel. Aztán ha az ember védekezni próbál, akkor kvázi lesöprik a térképről és demonstrálják, hogy lám, a többi ember mennyire primitív.

2020. szept. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 Szepen korulirtad. En is felig jasz vagyok, alapjaba veve ezert jottem el a Jaszsagbol. 😃 Kotekedosek, a fiatalok fizikailag a felnottek verbalisan, nagy az arcuk a semmire, mindenkit leneznek. Jaszbereny egy relative gazda putri. Korulotte meg a szegeny putri.
2020. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi természet eleve olyan, hogy a valamilyen szempontból falkatársnak tekinthető embernek többet elnéz, mint a másik falkába tartozónak. Ezt az ösztönt teljesen elfojtani lehetetlen, viszont gerjeszteni nem szabadna. Itt a probléma gyökere. Napjainkban a média hatalma vetekszik a politikai vezetés hatalmával, és sokszor annak eszköze is. A média anyagi érdeke, hogy az ösztönökre hasson, ugyanis ezzel lehet a nézettséget fenttartani, valamint az igazságot sem szabad elhallgatni.

A Kádár rendszerben nem volt ilyen megosztott a nép, de elég erős cenzúra működött. A szabad média felerősíti az emberek között egyébként is meglévő megosztottságot. Diktatórikus eszközökkel belenyúlhatunk, de akkor oda a szabad média. Ez egy ilyen dilemma.

2020. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

igen én érzem.

Menj el kulföldre. Ott is inkább elkerűlnek ha magyar vagy.

Kivétel az erdélyiek. 100x barátságosabbak, ök örulnek neked, aztán csalodnak nagyokat amikor lerománozzák az idiota tudatlanok. Szánalmasok

2020. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!