Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden magyarnak gyászolni...

Minden magyarnak gyászolni kell a holocaust áldozatait?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha már elvárják Trianon gyászolását, akkor igen, illik.
2020. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Én sosem gyászoltam őket, sosem érintett meg a dolog valahogy. Amíg egy kisebbség nem asszimilálódik vagy megszerzi a hatalmat magának és elnyomja a többséget (Tanácsköztársaság, ávósok és azóta is övék a hatalom), addig semmi közünk a tragédiáikhoz.
2020. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
A magyar áldozatokat igen, amelyik komcsi-bolsevik volt, azt nem gyászolni, hanem ünnepelni kell, hogy eltették láb alól. A többihez semmi közünk. Trianon persze legalább ilyen fontos.
2020. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Gyászolni a halott szeretteimet szoktam. A holokauszt áldozatait sajnálom, szörnyű hogy ilyen megtörténhetett. Trianon egyáltalán nem érint meg.
2020. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
A tanácsköztársaságban azért volt több zsido szarmazasu ember, Mert akkoriban közülük került ki az értelmiég jelentös része. A tanácsköztársaság osztályalapon és nem vallási alapon szervezödött.
2020. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 peca1000 ***** válasza:
88%

Gyászolják azok, akiket közvetlenül èrintett.


Én csak a közeli hozzátartozóimat gyászoltam, és a legtöbb ember így van ezzel.

2020. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
83%
Nem, mindenki azt gyászol, akit akar, de illik tiszteletben tartani mások gyászát, legyen az hatszázezer nyilas-áldozat vagy kétszázezer komcsi-áldozat.
2020. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt hatszázezer nyilas-áldozat.
2020. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Aki 75 éve halt meg, azt nem gyászolom. Akkor sem, ha nekem rokonom lenne.

De aki nem rokonom, azt akkor sem gyászolom, ha a közelmúltban halt meg. Ettől függetlenül természetesen szomorú és elítélendő dolognak tartom emberek meggyilkolását. De még egy balesetben elhunyt ember is sajnálok (ha vétlen).

2020. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mivel semmi közünk hozzájuk. Őket gyászolják a zsidók. Mi sem várjuk el más népektől, hogy Trianont sirassák.
2020. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!