Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vissza vezetnéd a vizitdíjat?

Vissza vezetnéd a vizitdíjat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 10:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
66%
Ja és isten ments egy nő az életembe, homár vagyok, mielőtt jössz a nagy család problémákkal :)
2020. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Ok, neked mint kis homoszexuálisnak aki nem örökíti tovább a génjeit, mindegy hogy mikor hal meg aidsben, de nekünk, normális embereknek nem
2020. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
63%

#30 "Férfi vagyok, még nem találták ki nekem a szülést :D"

Aha. De a prosztatarákot meg hasonló nyalánkságokat már "kitalálták" neked is.

2020. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ja igazad van heteroszexuálisok sosem kaphatják el az HIV virut, azokat kikerüli. XDXD De nem csodálom, egy kis intelligenciával az ember tisztában van azzal, hogy gumit húzzon. Ajánlottam volna ezt többeknek is, de úgy látom már mindegy.
2020. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Heterokent is el lehet kapni, de a hív+ heteroszexualisak aranya minimalis. Tobbseguk drogozaskor kapta el es nem szexualis uton.
2020. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
#30 de te megszülettél
2020. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
37%

Nem vezetném vissza. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány dologban rétek egyet Orbánékkal, és ez az egyik.

Egyrészt szerintem azért, amit #8 is írt, a társadalombiztosítás logikájával éppen ellentétes dolog.

Másrészt arról nincs tapasztalatom, hogy az orvosi rendelőbe pletykálkodni járó öregasszonyok, meg akiket itt emlegettek kevesebbet jártak-e miatta. DE azt tudom, hogy nekem mindig megnehezítette a szolgáltatás igénybevételét, mivel pl. ha elmentem fogorvoshoz, akkor állhattam sorba egy másik váróteremben, három háziorvos betegei között. Szerintem ez időpazarlás, és növeli a fertőzésveszélyt.

Harmadrészt, nálunk egy külön alkalmazott működött ennek a vizitdíjnak a beszedésére. Ő gondolom kapott fizetést, azt vajon kitermelte a vizitdíj? Ha esetleg éppen kitermelte, még akkor sem volt semmi értelme a dolognak.

Negyedrészt, számomra ez egy megalázó dolog. "Ha el mersz menni orvoshoz, mert valami bajod van, akkor előbb járulj oda szépen és ródd le ezt a pár száz forintot, hogy azért lássuk, ki a főnök."

2021. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!