Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben megint a fidesz fog...

2022-ben megint a fidesz fog nyerni, jövőre megengedik tartani a fesztiválokat?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy jövőre remélem nem megint a Fidesz fog nyerni. Mert már unom ezt az egészet, már a korlátozásokon kívül is unom, hogy egy mafia kormány. És miniszterelnök irányítja az országot. Akik ezelőtt is szinte mindig rossz döntéseket hoztak!


Milyen érdekes az, hogy az első hullám Február elején kezdődött. Mert már akkor is biztos , hogy volt itt ez a betegség . Mivel akkor igaz, hogy influenza szak volt. De ahhoz képest is sokkal több beteg volt. Mint máskor ugyanebben az időben! És 3 hónap alatt vége lett. Most Augusztus vége felé kezdett el tetőzni. És elvileg Január vége is lehet a tetőzés időszaka. Most érdekes 5-6 hónapig is tarthat vagy mi?


Illetve akkor mostmár nagyon erős reményeket füzök ahhol, hogy jövőre meglesznek tartva a fesztiválok és teljesen szabad nyarunk lesz.


A baj csak, hogy először is nem biztos, hogy beengednek oda mindenkit. Kezdjük pl külföldiek talán nem vehetnek részt a fesztiválokon. Illetve 37,5-38 C° feletti lázzal lehet elküldenek, hogy add be magadnak a vakcinát vagy nem jöhetsz be! Itt ugye meg nem a virus. Hanem inkább a drog, alkohol játszik majd szerepet, ugyebár! Az ország 20%-a kb szerintem meg nem fogja beadatni magának. De szerintem úgy nyárra még talán a 40-50% sem!


Tehát ez alapján is gondolom, hogy a Volt, BS, Sziget lehet, hogy kevesebb eséllyel lesznek megtartva.

Pedig a Sound és Campus is remélem meglesznek tartva. És innen pont a Sound a fontosabb!

Egyszerűen szerintem a Viktor nem meri megcsinálni megint azt, hogy nem engedi megtartani a fesztiválokat. Mivel félnek, hogy 2022-ben még kevesebben szavaznak rájuk. De szerintem ígyis most a jobbik fog kijönni győztesen vagy másik párt.


Mert a sport rendezvényeken is ugyanúgy terjed a vírus. És ott is ugyanúgy rengetegen fogyasszák az alkoholt akár drogot is meg járkálnak alapból kisebb területen is ráadásul mint egy fesztiválon vagy ahhoz hasonlón. Meg milyen érdekes, hogy most talán karácsonykor enyhítenek a korlátokon. Októberben az iskolákat is bezárják szerintem, ami nem is baj! Viszont ugye Januárba jön az influenza. Tutti Március elejéig maradnak a korlátozások. És az influenza miatt talán azt fogjàk rá az egészre, hogy a baj azzal volt, hogy enyhítettek a korlátokon. És ezért nem akarják majd engedni megint a fesztiválokat. Pedig az úgy már tényleg nem élet. És sokan lesznek emiatt a humbuk miatt öngyilkosok! Köztük én is.


Mert most nyílván ki hiszi el azt, hogy az alkohol miatt. Nem tudnak távolságot tartani meg kb ki figyel oda a távolságra? Idén nyár végén is meglehetet volna tartva a strand, efott, stb. Ugyanannyi lenne a fertőzött mint most! Akkor max mértek volna lázat, vagy valami.



2020. szept. 16. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Jövőre nem lesznek országgyűlési választások, amúgy eléggé zagyva, amit írsz.
2020. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem elég, hogy nem vagy túl okos, de még hülye is vagy.
2020. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
8%
Remélhetőleg nem. Bár a többi párt sem jobb. A fesztiválokat szerintem megfogják tartani. Bár a BS, Sziget nem biztos. Viszont ez a vírus a népirtásra megy ki. Ugye ez nem elég erős hozzá. Viszont ezzel kell válságot generálni! Meg a koronavírus vakcinát szerintem csoda ha mo és a világ 50%-a beadatja. Mivel sokan tudják, hogy ezzel akarják befejezni a népirtást. Pl a vakcina nélkül lehet, hogy sokan akik nem adattják be munkanélküliek lesznek. Oké fesztiválokon nem tehetik kötelezővé. Viszont aki nem akarja beadattni vigyázni kell. Ne, hogy ott beadják nekik!
2020. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan
2020. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Kezdjük ott, hogy jövőre nem lesznek választások, tehát a fidesz MARAD kormányon.

"És miniszterelnök irányítja az országot. " IGEN!!!!! Ki a fenének kellene irányítania, ha egyszer a magyar rendszer olyan, hogy a kormány élén a miniszterelnök áll és ő vezeti az országot?

Innentől kár is folytatni a kérdésedet.

2020. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
11%
Ti idióták vagytok! A kérdező azt kérdezte, hogy 2022-re választanak e mást! És a fesztivál kérdést értette jövőre, nem tudtok olvasni?!
2020. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

'22-ben kell hogy legyen választás, kedves válaszolók.

Enélkül ez a gyenge demokrácia már semmiben sem demokrácia és egyre jobban erősíti a helyébe kialakuló hibrid rezsimet. Remélem le lesz váltva a Fideszt.

Nem szeretem a DK-t, de mivel más is van a listán, inkább rájuk szavazok.

2020. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Eddig egész jól felmérték, hogy a többségnél meddig lehet elmenni a felesleges korlátozásokkal, de most úgy néz ki, hogy kicsit túl tolták a biciklit. Nyáron az emberek rájöttek, hogy át lettek verve, és most nem fognak birkaként börtönbe vonulni a saját lakásukba. Az emberek a normális életet választották, kvázi a svéd modellt.
2020. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát most a karantént még csak azért sem kéne betartani, hogy érezzék nincs teljes hatalmuk fölöttünk. Svéd modell, talán még rosszabb volt a helyzet mint itt. Mert igaz, hogy nem volt kijárási korlátozás. De viszont 50 főnél nagyobb rendezvények megtartása tilos volt. És náluk a nyáron sem volt ebben szünet! Gondolom ők sem fogják hagyni, hogy 500 fő feletti rendezvényeket tartsanak. Persze miért is tennék, hisz ez a válságra megy ki. Meg talán igen a népirtásra is!
2020. szept. 16. 22:50
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
A vírus egy nagyon jó cucc, hidd el jövőre sem lesz megfelelő mozgástered. És akkor még a vírusos migránsok is. Fesztivál meg pláne, legfeljebb labdarúgó bajnokságok. Meg kellene szállni ilyenkor egy stadiont és nem kiengedni onnan ezt a gazembert.
2020. szept. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!