Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikortól lett divat nálunk...

Mikortól lett divat nálunk középkori kereszténységet idéző dogmatikával minden jó és élvezetes dolgot tagadni az életben, és "globalo-zsidó veszedelemről elterelő cirkusznak" kikiáltani?

Figyelt kérdés
Mert már kezd unalmassá válni, hogy egy normális politikai kérdést nem lehet feltenni, mert jön a bagázs aki csak ezt tudja szajkózni, ehhez meg még hozzá jön a szokásos Arab-imádat, és pár tagnál még az Észak-Korea-imádat is, amitől meg már főleg torkig vagyok?
2010. aug. 6. 22:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
főleg torkig vagyok.*
2010. aug. 6. 22:10
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem imádom az arabokat. Se a kommunista É-Koreát. Viszont megvetem Izraelt, és az USA-t is. Nekem első Európa.


Ami neked "jó és élvezetes dolog", szerintem ez:

-kefélni fűvel-fával

-szexuális szabadosság

-fajtakeveredés elősegítése a beteges anti-rasszizmussal

-kábítószer-legalizáció

-aberrált hedonizmus és beteges élvhajhászat

-nemzeti identitás elvetése

-a nyugat majmolása

-tradíciók becsmérlése, nem követése

-a lassan 2000 éves Európát egységben tartó kereszténység megtagadása

-nemzetellenes rendszerek mosdatása: kapitalizmus, kommunizmus, liberalizmus

-emellett az "ellenség" totális démonizálása (nemzetiszocializmus sárga földig való lehordása)

2010. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

"-kefélni fűvel-fával

-szexuális szabadosság

-fajtakeveredés elősegítése a beteges anti-rasszizmussal

-kábítószer-legalizáció

-aberrált hedonizmus és beteges élvhajhászat

-nemzeti identitás elvetése

-a nyugat majmolása

-tradíciók becsmérlése, nem követése

-a lassan 2000 éves Európát egységben tartó kereszténység megtagadása

-nemzetellenes rendszerek mosdatása: kapitalizmus, kommunizmus, liberalizmus

-emellett az "ellenség" totális démonizálása (nemzetiszocializmus sárga földig való lehordása)"


Miért, ezek nem fasza dolgok?:P

2010. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ezek gyomorforgató dolgok. De hát mindenki éljen úgy ahogyan akar, nem szólok bele....
2010. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Ezt honnan veszed? Én nem találkoztam "középkori keresztyénekkel" mostanság. A mai elszemélytelenedett, elanyagiasodott társadalomban van akinek fontos a vallás, a hitközösség. Ennyi. Ez miért baj? Tudtommal vallásszabadság van, nem?
2010. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"Ezt honnan veszed? Én nem találkoztam "középkori keresztyénekkel" mostanság. A mai elszemélytelenedett, elanyagiasodott társadalomban van akinek fontos a vallás, a hitközösség. Ennyi. Ez miért baj? Tudtommal vallásszabadság van, nem?"


Ha figyelmesebben olvastál volna és nem lángolt volna fel benned a "középkor" és a "keresztény" szavaknak egy mondatban olvasására a fanatizmus lángja, akkor észrevehetted volna, hogy metafóra volt.

2010. aug. 6. 23:19
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Az első válaszban benne van minden.
2010. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

"-kefélni fűvel-fával

-szexuális szabadosság"


ezekkel mi a baj, senkinek sem árt?


"-fajtakeveredés elősegítése a beteges anti-rasszizmussal"


ugye tudjuk, hogy ez az evolúciót elősegítő folyamat, teljesen normális


"-kábítószer-legalizáció"


de nem kötelezővé tétel


"-aberrált hedonizmus és beteges élvhajhászat"


szintén nem kötelező, csak lehetőség


"-nemzeti identitás elvetése"


igen, magasabb szintre lépett a dolog, ideje nem nemzetekben, hanem emberiségben gondolkodni


"-a nyugat majmolása"


fejlettebbek, még jó, hogy a működő dolgokat átvesszük...vagy ha nem erre gondolsz, akkor ez alatt mit értesz?


"-tradíciók becsmérlése, nem követése"


aki akarja, követi, aki nem, az meg nem...


"-a lassan 2000 éves Európát egységben tartó kereszténység megtagadása"


na ez kiveri a biztosítékot: sokkal több rosszat tett, mint jót, ezt nem nehéz belátni, de még ha nem is így lenne, amire épül, az egy kitaláció, egy hülyítés, egy felesleges dolog...de ettől még, aki akarja, követi


"-nemzetellenes rendszerek mosdatása: kapitalizmus, kommunizmus, liberalizmus"


ezt már feljebb kifejtettem


"-emellett az "ellenség" totális démonizálása (nemzetiszocializmus sárga földig való lehordása)"


nincs itt semmiféle démonizálás, láthattuk, hogy mi történt abban a rendszerben...

2010. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Azért elég érdekes, hogy pont ti libsik akik a korlátlan szabadságot hangsúlyozzátok szövegeltek legjobban az egyén szabad gondolkozása meggyőződése ellen. Pl miért veri ki a biztosítékot ha vki keresztyén? Miért nem fogadjátok el, ha vkinek nem tetszik a multikulti, nem tapsol a zsidóknak, nem tetszik neki a pénzimádat hanem tegyük fel rendpárti, nacionalista?

Tudod közöttetek és a nácik között csak annyi a különbség, hogy a nácik nyíltan megmondják, hogy a másként gondolkodóknak kuss a nevük "aki nincs velünk az ellenünk van" a libsik meg alamuszi módon jönnek ezzel az "egyéni jogok" "szólásszabadság" "személyiségi jogok" szöveggel, de úgy látszik ez csak addig működik, amíg az illető úgy gondolkozik mint ti. Ha viszont más a véleménye, akkor fanatikus vallásos, vagy fasiszta és dögöljön meg.

2010. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

Ha az összes kutyafajtát összekevernénk, és létrejönne egy korcs fajta, az hol segítené az evolúciót?


Majd meglátjuk ki nevet a végén.

2010. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!